• Головна
  • Метод КЛАКС (CLaCS) - новий крок у лікуванні варикозу
Новини компаній
10:31, 10 серпня 2020 р.

Метод КЛАКС (CLaCS) - новий крок у лікуванні варикозу

Новини компаній
Метод КЛАКС (CLaCS) - новий крок у лікуванні варикозу

Варикоз - одне з найбільш розповсюджених захворювань вен. За статистикою ним хворіють 70-80% жінок і 50-60% чоловіків. Що таке варикоз та як він виникає?

Якщо простими словами, то у венах є клапани, вони працюють ніби кришечки: коли кров проходить по венах, венозні клапани "закриваються" і не пропускають кров назад. Якщо клапани погано працюють, кров накопичується у венах і вони збільшуються у розмірі. Саме так і виникає варикоз.

Серед українців часто можна почути, що лікувати варикоз немає сенсу, адже ця хвороба невиліковна. Проте це міф, варикоз лікується і ефективною методикою лікування є саме інноваційний метод КЛАКС (CLaCS).

PJDdHcq6Bp-nGcpDiP_-k1OOhvTSrflA_M5WRKxZsibnqyXNo7xtdInCuiBa-NMGkbk9c9hklxnof8o3FdV0swv0T9tsw3JeDqOO_7KK8DYSWb6M4boHb_qbQPJw-TNmpwhcly1O

CLaCS терапія - новий метод боротьби з варикозною хворобою, який об'єднує всі сучасні технологічні можливості в медицині і тепер є доступною для Вас в клініці BAZISMED.

CLaCS (кріолазерна та кріосклеротерапія) - це спосіб впливу на вени за допомогою теплової, хімічної та холодової енергії одночасно.

Як це працює:

На судини діє транскутанний (черезшкірний) лазер. Відразу ж після обробки тепловою (лазером) енергією, в порожнину варикозних судин вводиться склерозант - препарат, який використовується для "склеювання" венозних стінок.

Для того, щоб процедура була максимально безболісною, використовується кріоустановка. Кріоустановка - це апарат, який забезпечує охолодження поверхні шкіри, на якій проводиться процедура. Крім знеболюючого ефекту, кріотерапія сприяє спазмуванню судин. За рахунок цього вдається досягти набагато кращого результату.

Переваги методу CLaCS:

  • За рахунок впливу холоду, пацієнта не супроводжують неприємні відчуття. Навіть люди з низьким больовим порогом практично не відзначають появу больових або інших неприємних відчуттів.

  • Крім того, холод сприяє звуженню судин, а значить запалення під час і після проведення процедури буде мінімальним.

  • Даний метод не має таких ускладнень як поява гематом (синців) у відновлювальному періоді.

  • Одразу ж після проведення процедури людина може приступити до своїх повсякденних справ.

  • За рахунок об'єднання різних методик вдається вплинути на вени різного діаметру і скоротити час відновлення до мінімуму.

  • Завдяки цій технології, після процедури носіння компресійного трикотажу більше не потрібно

  • У підсумку, ми досягаємо максимально стійкого косметичного і лікувального ефекту з мінімальними побічними проявами.

8vfBunBRBxwDv5BFmTUrtI8zVFqVU6NOJnYo0vUScr9DsxN2QdMFLzWvqnKYCh2KeczykU5XIkUkfLjVZUH0BLvxExHmFoiLzX47HHAlAXni1TOuusDZLM7IQ2MuSBTEBLmKUYjB

Чи можливе лікування варикозу методом КЛАКС у Чернівцях?

Метод КЛАКС є прогресивним та інноваційним у флебології, і використовують його в Україні лише декілька клінік. Медичний центр Базисмед перший і єдиний в усій Західній Україні почав застосовувати цю інноваційну технологію у видаленні розширених капілярів на ногах. Найновіші лазерні технології в руках спеціалістів медичного центру Базисмед дозволяють ефективно протидіяти варикозу та легко усувати супутні косметичні дефекти.

Звертайтесь в клініку “Базисмед” та позбудьтесь варикозу назавжди!

Телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 600 620

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування варикозу Чернівці #метод клакс проти варикозу #базисмед #варикоз метод клакс #лікування варикозу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...