
Правопорушення
11:45, 12 серпня 2020 р.
Надійне джерело
Пачкарі Чернівецької області не полишають спроб переправити контрабанду
Правопорушення

Спроби переправити тютюнову контрабанду не полишають контрабандисти на Буковині, пише 0372.ua.
Нагадаємо, що "Постріли, переслідування, швидка": голлівудський сценарій буковинського кордону
Тільки за останні сім місяців цього року прикордонники Чернівецького загону поза пунктами пропуску вилучили 484 тисячі пачок сигарет різних марок.
Ще 6 тисяч пачок сигарет марки Marlboro та Rothmans вилучили сьогодні вранці, 12 серпня, офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки спільно з військовослужбовцями відділу "Селятин". Тютюнові вироби до сусідньої Румунії намагалася перемістити кілька мешканців прикордоння.

Фото: пресслужба Чернівецького прикордонного загону
Однак завдяки випереджувальній інформації співробітників ВВБ плани правопорушників були зведені нанівець. Слід зазначити, що з появою охоронців кордону правопорушники використали свою традиційну тактику та вдалися до втечі. На будь-які голосові команди прикордонників вони не реагували зокрема й попереджувальні постріли у повітря.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону.
Читайте також: Здійснив у Чернівцях майже 30 крадіжок: що чекає на чоловіка
"Гроші і дороги": скільки планують витратити на ремонт у Чернівецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:32
15:00
Вчора
13:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
15:38, 1 липня
live comments feed...
Коментарі