• Головна
  • Добірка мотиваційних книг для буковинців
Добірка книг
21:36, 13 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Добірка мотиваційних книг для буковинців

Добірка книг
Добірка мотиваційних книг для буковинців

Сайт міста Чернівці 0372.ua підібрав для Вас найкращі книги для мотивації, які варто прочитати на дозвіллі.

Прагнучи до своїх цілей і мрій, ми часто боїмося виходити із зони комфорту, відчуваємо невпевненість у власних силах, нам не вистачає якогось заряду енергії, порції натхнення. Представлені нижче книги допоможуть Вам зарядитися мотивацією та вийти з зони комфорту.

Топ книг для мотивації від сайту 0372.ua:

  • Марк Менсон "Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем". Перед вами посібник для тих, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя і сміливо дивитися в обличчя викликам, виносячи з таких ситуацій максимум для власного розвитку. Книга Марка Менсона допоможе сформувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід і цілеспрямовано діяти в складних ситуаціях, а не розпорошуватися на дрібниці. Своєю роботою автор висловлює протест проти не реалістичних ідеалів, які нам нав’язують з перших років життя. Менсон ділиться власними секретами успіху, де невдачі і поразки, на його думку, зіграли ключову роль. Він стверджує, що біль – це частина прогресу, адже глобальні зміни часто відбуваються з людиною тоді, коли вона щойно пережила найгірші моменти. Однак не лякайтеся, книга написана не тільки захоплююче, але і оптимістично, і значно більше наближена до практики, ніж цукрові історії успіху.
  • Стівен Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей". Стівен Кові стверджує, що рушійними силами прогресу тіла і духу є фундаментальні зміни людини в цілому. Для пана Кові у якості фундаментальних змін виступають базові принципи. Книга є путівником людини до гармонії, самокомпенсації і внутрішнього спокою. Видання включає в себе ключі до щасливого майбутнього, велику кількість схем, графіків і малюнків, кожен з яких доповнює загальне уявлення і вибудовує цілісну картину світогляду успішної людини. Як стати краще в професійній діяльності, як максимально реалізувати свій творчий потенціал і, таким чином, назавжди змінити життя на краще – сьогодні знають і застосовують на практиці багато підприємців по всьому світу. Ви на черзі!
Добірка мотиваційних книг для буковинців, фото-1, Фото: ілюстративне

Фото: ілюстративне

  • Наполеон Гілл "Думай і багатій". Наполеон Гілл, ретельно дослідивши життя успішних бізнесменів, зміг вивести формулу успіху. За результатами проведеної роботи і була написана ця книга. Автор у своєму повчальному посібнику про бізнес і мотивацію дає дещобільше, ніж інші аналогічні видання – практикум, який легко застосувати в житті. Причому, де завгодно! З книги для мотивації ви дізнаєтеся про 10 причин невдач і про те, чому потрібно цінувати гіркий досвід. Чи справді думки матеріальні і як правильно їх візуалізувати. Візьмете на озброєння кілька простих прийомів для здобуття багатого життя. На думку Гілла, бажання, самонавіювання, знання, уява, планування, рішучість, наполегливість, енергія розуму, сексуальна сублімація, підсвідомість, сила думки і шосте чуття є тими необхідними інструментами людини, оволодіння якими неминуче призведе до успіху.
  • Нік Вуйчич "Життя без обмежень". Нік Вуйчич – людина, на яку варто рівнятися. Його доля дуже важка, але те, як йому вдалося з усім впоратися, неймовірно мотивує. У своїй книзі він розповідає про те, як проходили його дитячі роки, про власні комплекси і навіть бажання покінчити життя самогубством. Важко уявити, скільки перешкод і випробувань випало на долю цього мужнього чоловіка. Але Нік знайшов в собі сили повірити в краще життя і кращого себе в ньому, він вибрав шлях борця за власне щастя. І таки виборов право бути щасливим. Вуйчич стверджує: обмеження – це ілюзія, яку ми дозволили собі нав’язати. Треба твердо вірити в себе, вірити всім серцем, адже тільки так можна домогтися поставлених цілей. Прочитавши книгу, ви більше не будете скаржитися на невдачі і несприятливі умови, не залишиться нічого, крім як встати, йти і діяти, досягати своєї мрії і бути дійсно щасливим.
  • Регіна Бретт "Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя". Кожна людина – володар унікального таланту. На жаль, більшість з нас втрачають цей божий дар, потопаючи у вирі буденних справ, рутинного життя. У розділі про найкращі мотивуючі книги ця робота дає можливість зрозуміти себе і знайти власне покликання, наповнити життя новим змістом. За словами пані Бретт, кожен повинен займатися своєю справою. Автор щиро закликає працювати над собою, не просто вдало копіюючи чергову успішну особистість чи ревно підлаштовуючись під вимоги навколишнього суспільства. Запорука її успіху – постійний розвиток, перманентна проактивність. У книзі зібрано 50 історій з життя різних людей, які опинилися в скрутному становищі, але знайшли в собі сили впоратися з викликами. Книга вчить не опускати руки, не сумувати, а діяти, свято вірячи в щасливий фінал. Тоді і підсумок буде таким, як ви того бажаєте.

Читайте і надихайтесь!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги для мотивації #мотивуюючі книги 2020 #добірка книг для мотивації
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...