• Головна
  • Як вибрати димохідну систему EvroKrovlya для будинку?
Новини компаній
20:38, 15 серпня 2020 р.

Як вибрати димохідну систему EvroKrovlya для будинку?

Новини компаній
Як вибрати димохідну систему EvroKrovlya для будинку?, фото-1

Роль димоходу не обмежується естетичним оздобленням корпусу будинку. Він повинен бути повністю інтегрований в систему опалення приміщення. Це означає, що перш ніж ви вирішите вибрати димохідну систему https://evrokrovlya.com.ua/dymokhodnye-sistemy/, спершу слід визначитися, який тип опалення ви будете використовувати у своєму будинку мрії.

Основна функція димоходів - скидання вихлопних газів з домашніх печей назовні. Ще одна важлива роль димоходів у випадку конденсаційних котлів із закритою камерою - вони забезпечують потрібну кількість кисню для процесу горіння. Для правильного функціонування кожного димоходу застосовується так звана тяга, що створюється різницею ваги між гарячими вихлопними газами та повітрям.

Варто зазначити, що вибір відповідного димоходу залежить від типу котла та палива, яке буде використовуватися для обігріву будинку. У свою чергу, розміри димоходу визначаються потужністю та типом котла. Це означає, що ви завжди повинні вибирати димохід для свого опалювального приладу, а не навпаки.

Правильна вентиляція

Правильне використання димоходу не обходиться без належної вентиляції. Хороша вентиляція - це те, що забезпечує ефективний обмін повітря незалежно від того, літо на вулиці чи зима. Тому на етапі планування будинку архітектор повинен вказати, як найкраще здійснити вентиляцію. Ви не можете забути про систему опалення будинку, яка тісно пов’язана з димоходом.

Ефективна система опалення

Фахівці наголошують, що димохід завжди слід вибирати для опалювального приладу, ніколи не навпаки. Цей принцип стосується не тільки печей, а також котлів на твердому паливі, камінних вкладишів, а також газових і масляних котлів з відкритою і закритою камерою згоряння. Чому це так важливо? Конструкція цих пристроїв суттєво відрізняється, що впливає на тип системи скиду димових газів, яка буде використовуватися.

Спочатку котел

Виявляється, паливо, яким заправляється котел, має величезний вплив на довговічність системи димоходу. Тож як вибрати димохід для котла? Якщо котел буде підпалений газом або мазутом, варто задуматися про придбання димоходу з кислотостійкої сталі. З іншого боку, для традиційного котла на твердому паливі добре підійде система з цегляним димоходом.

Кислостійка сталь

Кислостійкі сталеві димоходи підходять для скидання димових газів з газових, масляних та конденсаційних котлів. Існують також моделі цих димоходів, які працюють з твердопаливними котлами. Димохідна система з нержавіючої сталі складається з 2 сталевих труб та шару ізоляції. Ці види виробів призначені для установки всередині або зовні камінів.

Керамічні димоходи

Керамічні димоходи найчастіше виготовляють з керамограніту, стійкого до високої температури та морозу. Вироби з каменю стійкі до високих температур, тому можуть піддаватися впливу кислот, які утворюються як побічний продукт під час роботи конденсаційних котлів. Вироби з каменю використовуються для виготовлення димоходів і цілих систем, встановлених всередині і зовні.

Цегляний димар

У свою чергу, цегляні димоходи будуються з цегли, вони призначені для роботи з традиційними котлами на твердому паливі, камінами відкритого типу. Вони не працюватимуть у випадку котлів, що використовують рідке паливо, наприклад, газ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...