Новини компаній
16:40, 16 серпня 2020 р.

Супровід вантажів

Новини компаній
Супровід вантажів, фото-1

У межах надання повного комплексу послуг охоронне агентство Легіон забезпечує супровід вантажів і матеріальних цінностей разом з їх транспортуванням. Ми також спеціалізуємося на транспортуванні інформації, що міститься на електронних носіях - базах даних, по всій країні.

Супровід виконують спеціально навчені і підготовлені групи наших співробітників. Організаційно і технічно ми готові надавати такі послуги в повному обсязі. У нас є організаційні та технічні можливості для надання послуги по всій країні.

Супровід здійснюється спеціалізованими, професійними, добре оснащеними та озброєними групами кваліфікованого персоналу фізичної безпеки. Колони укомплектовані спеціалізованими валізами для перевезення грошей.

Замовлення наших клієнтів виконуються на транспортних засобах, пристосованих для супроводу конвоїв відповідно до Постанови міністра внутрішніх справ і адміністрації, а також Закона про захист людей і власності. Ми також пропонуємо аналіз ризиків перед наданням послуги з метою усунення загроз і оптимізації системи безпеки.

Доставка готівки

Конвоювання готівки відповідно до закону полягає в їх транспортуванні від пункту до пункту в обсязі, зазначеному клієнтом. В даний час послуги цього типу на ринку надають агентства по захисту власності і особистості, які мають спеціалізованих співробітників і відповідну технічну базу. Легіон укомплектований не тільки відповідним обладнанням і людьми, а й багаторічним досвідом, що гарантує безпечну доставку «вантажу».

Перевезення готівки - це послуга з високим ризиком, тому при виборі того чи іншого підрядника слід враховувати його досвід, логістику і кадровий потенціал. Також варто перевірити, оснащені чи транспортні засоби, що використовуються для супроводу готівки, додатково супутниковою системою визначення місця розташування GPS.

Деякі власники бізнесу не хочуть наймати професіоналів і шукають інші способи перевезення готівки. У світлі закону суб'єкт, який не має записи в реєстрі, може перевозити певну суму грошей відповідно до правил, встановлених всередині компанії.

Відповідно до закону, транспортування грошових коштів компанії повинна строго відповідати раніше згаданим правилам. Будь-яке транспортування або переказ грошових цінностей за межі території торговця є транспортуванням. В цьому випадку необхідно забезпечити фізичний захист, охорону будівель і транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...