• Головна
  • Навчально - освітній центр «Planetaclub»
Новини компаній
10:26, 25 серпня 2020 р.

Навчально - освітній центр «Planetaclub»

Новини компаній

У вас вже є ідея для навчання, план розвитку вашої особистості з точки зору освіти, ви шукаєте інструменти, які допоможуть вам досягти своїх цілей. Сьогодні онлайн-навчання, це не тільки зручно, але й результативно і є оптимальним рішенням для багатьох учнів. Все, що вам потрібно - ноутбук, телефон або планшет з встановленим Skype і доступом в Інтернет. Якщо ви зацікавлені у такому способі отримання знань, варто скористатися послугами навчально-освітнього центру Planetaclub, який йде в ногу з часом і знайомить з сучасними методами навчання.

Що пропонує центр Planetaclub?

  • Заняття в онлайн школі з предметів з 1 до 11 класу.
  • Підготовку до ЗНО, ДПА.
  • Онлайн курси підготовки до школи для дітей віком від 4 до 6 років.
  • Групові курси з шкільних предметів 5-11 клас.
  • Онлайн репетиторство за індивідуальною програмою і в міні - групах.
  • Заняття в стандартному оффлайн режимі.

Навчально-освітній центр «Planetaclub», це місце, де ви зможете заповнити прогалини в знаннях, придбати нові навички з різних предметів, включаючи курси англійської мови. Не має значення, де ви знаходитесь, ви можете залишатися вдома, в кафе або навіть в улюбленому парку, а в даний момент присутні на заняттях з обраним вами викладачем. Викладачі Центру досконольно знають свій предмет і гарантують сучасні методи навчання з засвоєнням матеріалу на 100%.

Чому варто скористатися послугами центру «Planetaclub»?

1. Перевага занять в режимі онлайн перед іншими формами дистанційного вивчення предметів полягає в прямому і реальному контакті учня з учителем. Онлайн заняття є оптимальним методом навчання для всіх, тому що в кожному разі можна охопити різну область викладання і підготовки до іспитів. При індивідуальному навчанні заняття проводяться відповідно до інтересів учня, реагуючи на його потреби і адаптуючи тематику занять, вправ, завдань до його здібностям і очікуванням. В кінці уроків, учні отримують домашнє завдання, після чого проводиться тестування по засвоєнню матеріалу.

2. Можливість навчання учнів з різних регіонів України.

3. Після закінчення занять в онлайн школі, видається документ про закінчення школи- державного зразка.

Зайшовши на сайт центру «Planetaclub» ви можете вибрати цікаву для вас категорію, а потім записатися на пробне заняття. Скористайтеся пропозицією вже сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...