Буковинські спортсмени стали чемпіонами Європи із рогейну

Сорт

Вони здобули нагороди у European Rogaining Championship-2020, який відбувся у латвійському місті Тукмус, пише 0372.ua.

Нагадаємо, що У Чернівцях відбувся велоквест до Дня Незалежності України

Учасники додали дистанцію 104 кілометри за 24 години.

Зокрема, у категорії MJ (чоловіки молодші 20 років) переможцями стали Олександр Колчанов і Олександр Грешнов, а срібними призерами – Владислав Мордасов та Олег Ленюк.

Також срібло у категорії WJ (жінки молодші 20 років) вибороли Альона Нігда і Катерина Кифяк.

Буковинські спортсмени стали чемпіонами Європи із рогейну, фото-1, Фото: зі сторінки Чернівецької ОДА

Друге місце у категорії XSV (змішані команди чоловіків та жінок, вік кожного члена – 55 років або старше) посіли Валентина Бевзо і Володимир Ліпка.

Спортсмени брали участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

Пишаємося буковинськими орієнтувальниками, бажаємо їм успіху та підкорення нових спортивних висот!

Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.