Пошук роботи
13:48, 31 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Як знайти роботу в Чернівцях?

Пошук роботи
Як знайти роботу в Чернівцях?

Як знайти роботу в Чернівцях? - це питання кожен хоча би раз собі задав. Адже пошук робити це не простий процес. Тому сайт 0372.ua здійснив підбірку порад для швидкого пошуку роботи в Чернівцях.

Активний пошук роботи варто розпочати з оформлення власного резюме, в якому ви повинні зазначити:

  • ПІБ (фото)
  • Посада - на яку ви претендуєте
  • Контактні дані, також можна додати посилання на соцмережі 
  • Освіта
  • Досвід роботи
  • Професійні навички
  • Особисті якості

Після оформлення резюме, ви можете його розмістити на доступних job-сайтах, або переглядаючи вакансії надсилати відгук та очікувати дзвінка роботодавця.

Ідучи на співбесіду, будьте готові: дізнайтесь якомога більше інформації про компанію в Інтернеті, підготуйте перелік питань, які для вас важливі в прийняті рішення чи підходить вам дана вакансія. 

Співбесіда з роботодавцем, ілюстративне (з відкритих джерел)

Співбесіда з роботодавцем, ілюстративне (з відкритих джерел)

Не забудьте прийти вчасно, та попрацюйте над своєю самопрезентацією. Будьте готовими до будь-якого результату співбесіди, але налаштуйте себе на позитивне рішення.

Не соромтесь задавати питання про відкриту вакансію, чітко формуйте свою думку та будьте відверті. Якщо у вас не вистачає професійних навичок ви впевнено можете зазначити, для прикладу " в даній CRM - програмі я не працював раніше, але готовий навчитися".

Чого категорично не можна робити на співбесіді?

  • Не запізнюйтесь на співбесіду, якщо все таки вам не вдається прийти вчасно, зателефонуйте або напишіть смс та попередьте про те що ви затримуєтесь з об`єктивних причин.
  • Не варто вигадувати професійні навички, якими ви не володієте, адже вам доведеться їх застосовувати під час стажування, якщо вас візьмуть на роботу.
  • Не говоріть погано про попереднього роботодавця, адже вам можуть відмовити за рахунок того що ви залишаєте негативний відгук про своє місце роботи.

Окрім job-сайтів пошук роботи ви можете здійснити в спеціалізованих групах в соцмережах, або поцікавитися в знайомих: можливо в компанії де працює ваш друг, зараз потрібен спеціаліст вашої кваліфікації.

Спробуйте чітко визначитись в якій сфері вам буде комфортно працювати, проаналізуйте свої професійні навички з посадовими обов`язками відкритої вакансії і вам обов`язково вдасться знайти роботу своєї мрії!

Читайте також:П'ять детективів, які має прочитати кожен: підбірка для буковинців

Добірка найкращих фільмів для буковинців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пошук роботи #пошук роботи в Чернівцях #оформлення резюме
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...