• Головна
  • Судом визнано незаконними рішення Чернівецької міської ради про надання в оренду земельної ділянки
Рішення суду
12:04, 2 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Судом визнано незаконними рішення Чернівецької міської ради про надання в оренду земельної ділянки

Рішення суду
Судом визнано незаконними рішення Чернівецької міської ради про надання в оренду земельної ділянки

За позовом органів прокуратури судом визнано незаконними рішення Чернівецької міської ради про надання в оренду земельної ділянки та договір оренди землі, про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, що ми писали раніше Мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за світло так само, як і населення

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позов Чернівецької місцевої прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення сесії Чернівецької міської ради від 11.04.2019, яким обслуговуючому кооперативу всупереч вимогам земельного та містобудівного законодавства без проведення земельних торгів передано в оренду земельну ділянку площею 0, 1160 га вартістю 3, 4 млн грн для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на 5 років, яка знаходиться в межах червоних ліній проспекту Незалежності в м. Чернівці.

Рішення суду, фото ілюстративне

Рішення суду, фото ілюстративне

Також суд визнав недійсним договір оренди землі, укладений на підставі незаконного рішення органу місцевого самоврядування.

Встановлено, що в межах спірної земельної ділянки на час прийняття рішення органом місцевого самоврядування були відсутні об’єкти нерухомого майна, права на які були б зареєстровані у встановленому законодавством порядку та які прийняті до експлуатації як об’єкти капітального будівництва, що унеможливлювало розпорядження ділянкою без проведення земельних торгів для визначення найбільш економічно вигідного розміру орендної плати.

Крім цього, під час розгляду справи встановлено, що спірна земельна ділянка знаходиться в межах червоних ліній проспекту Незалежності в м.Чернівці, що свідчить про абсолютну заборону будівництва на ній будь-яких об’єктів, в тому числі закладів торгівлі, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та належної експлуатації магістральної вулиці обласного центру.

Зважаючи на те, що використання земель комунальної власності у відповідності до вимог законодавства та містобудівної документації становить особливий суспільний інтерес, вказане питання надалі перебуватиме на контролі органів прокуратури Чернівецької області.

Читайте також:Правоохоронці на Буковині затримали крадія мобільних телефонів

Курс валют у Чернівцях

#рішення суду #оренда землі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...