• Головна
  • Особливості та переваги роботів-пилососів Xiaomi
Новини компаній
17:32, 7 вересня 2020 р.

Особливості та переваги роботів-пилососів Xiaomi

Новини компаній

Всесвітньо відома компанія Xiaomi - це корпорація, яка була заснована в 2010 році, а на світовому ринку вона відома більше, як виробник якісних і надійних смартфонів. Сьогодні компанія вибрала новий для себе напрям і активно розвивається, виготовляючи роботи-пилососи, що відрізняються таким і ж якісними характеристиками, як і смартфони, а також інша техніка від цього виробника.

Особливості та переваги роботів-пилососів Xiaomi , фото-1

У 2016 році світ побачив перший агрегат, представлений компанією, яка вже користувалася довірою величезної аудиторії у всьому світі. Цим агрегатом став робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum Cleaner, який згодом удосконалився і доповнювався новими можливостями і розширеним функціоналом. Сьогодні роботи-пилососи Xiaomi Robot Vacuum Cleaner представлені в двох основних різновидах:

  • Для сухого прибирання;
  • Універсальні моделі, використовувані для сухого та вологого прибирання.

Щоб краще зрозуміти, в чому полягають основні особливості та переваги кожної категорії, варто розглянути відмінні риси, притаманні кожній з них:

  • Xiaomi Mi Robot. Ця модель зробила життя багатьох домогосподарок легкої і безтурботним, бо левову частку роботи на себе брав робот-пилосос, після якого не потрібно було щось доробляти або переробляти. Агрегат виконував тільки сухе очищення поверхонь від сміття, пилу або вовни тварин, а покупцям булл доступний в ідеальному співвідношенні «ціна-якість».
  • Xiaomi Roborock. Це ще одна модель від відомого виробника, яка стала справжнім проривом на ринку роботів-пилососів. Відмінною особливістю цієї лінійки є наявність функції 2 в 1, що має на увазі можливість виконання сухого та вологого прибирання одночасно. Пилососи з цієї лінійки можуть похвалитися особливими можливостями, що включають в себе підвищену потужність всмоктування, можливість вологого прибирання, чітку навігацію і дистанційне керування за допомогою мобільного додатку.
  • Xiaomi Xiaowa. Незважаючи на те, що це серія бюджетних роботів-пилососів, за доступну і розумну вартість користувач отримує агрегат з наступним можливостями: волога і суха прибирання, спрощена навігація і управління за допомогою смартфона.
  • Xiaomi Viomi. Головне пре6імущество цієї колекції полягає в тому, що для виконання вологого прибирання, користувачеві не потрібно здійснювати ніяких додаткових дій, у вигляді зміни інвентарю або наповнення резервуара миючим розчином. Під час прибирання робот-пилосос робить рухи «ялинкою» за рахунок чого досягається висока якість прибирання та збір будь-якого сміття з поверхні.

Незалежно від того, яку саме модель робота-пилососа вибрав покупець нашої компанії, наші консультанти будуть раді дізнатися про його реальні потреби, індивідуальні особливості будинку або квартири, орієнтуючись на які, допоможуть вибрати найбільш якісну, практичну і оптимальну модель. Вибрати відповідну модель робота-пилососа з з величезного асортименту розумних пристроїв, ви можете на нашому сайті https://smartrobot.com.ua/products/category/xiaomi-robot-vacuum-cleaner

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...