• Головна
  • Магнат Авто - ще ближче до Вас: відкриття нового шинного центру у Чернівцях
Новини компаній
10:07, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Магнат Авто - ще ближче до Вас: відкриття нового шинного центру у Чернівцях

Новини компаній
Шиномантаж, розвал-сходження, автозапчастини - Магнат Авто

Шиномантаж, розвал-сходження, автозапчастини - Магнат Авто

Магнат Авто - це перша мережа шинних центрів у Чернівцях, яка постійно розвивається та професійно зростає в напрямку шинного сервісу та автосервісу. Щодня професіонали центру працюють для того, щоб виконаною роботою подарувати клієнту лише позитивні емоції, комфорт та впевненість.

Магнат Авто у Чернівцях пропонує повний комплекс послуг по встановленню та обслуговуванню шин на сучасному обладнанні. Кваліфікований персонал виконує установку, балансування і ремонт будь-якої складності.

Компанія Магнат Авто хоче бути ближче до своїх клієнтів та  відкриває новий центр, що має назву “Шинний центр. Проспект” та знаходиться за адресою Героїв Майдану, 184-Б/17 (за готелем “Турист”).

Шинний  центр Проспект Магнат Авто

Шинний центр Проспект Магнат Авто

Послуги, які Ви можете отримати в новому шинному центрі Проспект Магнат Авто:

  • Шиномонтаж: балансування, ремонт шин, ремонт дисків, накачка шин азотом та ін. Шиномонтаж - це один з видів автосервісу, яким часто нехтують вітчизняні автолюбителі і відкладають його "на потім", що виливається в ще більші витрати згодом. Багато водіїв не знають, що означають позначки на шинах, за яких умов їх використовувати та при якому навантаженні, тож якісно надати консультацію, пояснити і підібрати шини можна саме тут.
  • Розвал-сходження. Регулювання розвалу-сходження – затребувана послуга в сучасному автосервісі. Та часто буває важко знайти спеціалістів, які готові швидко та якісно відрегулювати кути, адже ця процедура непроста. Колеса авто мають бути встановлені під певними кутами, а якщо їх значення не відповідають рекомендаціям виробника, то машину може відводити в бік, вона втрачає курсову стійкість, а також швидко зношуються шини. Коригування кутів установки коліс має проводитися щосезону, тож  спеціалісти центру зможуть надавати Вам послуги регулярно.
  • Автомагазин запчастин та аксесуарів. Окрім послуг шинний центр надає можливість купити шини та диски як всесвітньо відомих виробників, так і менш відомих надійних компаній. Серед товарів Ви знайдете: шини, диски, акумулятори, масла, запчастини, автокосметику та автохімію, автоаксесуари та автоелектроніку. Щоб стати власником потрібної деталі, достатньо зв'язатися з менеджером за допомогою офіційного порталу, по телефону або під'їхати в магазин за покупкою.

Навіть якщо поломка спіткала Вас на дорозі - не панікуйте, Магнат Авто завжди на зв'язку. Для клієнтів діє послуга "шиномонтаж на виїзд". Спеціалісти шинного центру в найкоротший час виїдуть до Вас, проведуть всі роботи на місці та нададуть професійну допомогу авто.

Магнат Авто також створили для Вас можливість запису онлайн на шиномонтажні послуги. Все заради економії Вашого часу та зручності. Записуйтесь онлайн та отримуйте цікаві подарунки. Записатись онлайн на шиномонтаж та розвал-сходження можна на сайті - https://magnatauto.com/

Магнат Авто хоче бути ближче до кожного клієнта, саме тому відкриває шинний центр в зручному для Вас районі!

Звертайтесь за адресою: Героїв Майдану, 184-Б/17 (за готелем “Турист”)

#шинний центр Чернівці #шиномонтаж Чернівці #шиномонтаж на проспекті у Чернівцях
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...