• Головна
  • Перевірка якості надання медичної допомоги хворим із COVID-19 у Чернівецькій області
Коронавірус
16:27, 9 вересня 2020 р.

Перевірка якості надання медичної допомоги хворим із COVID-19 у Чернівецькій області

Коронавірус
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Ілюстративне фото з відкритих джерел

У Чернівецькій області працює мобільна моніторингова група МОЗ, яка перевірить якість надання медичної допомоги недужим на коронавірус, пише 0372.ua.

Зокрема, фахівці проконтролюють, як госпітальні бази витрачають гроші, отримані на лікування пацієнтів із COVID-19 від Національної служби здоров’я України за спеціальними пакетами. Крім того, моніторингова група з’ясує, чи надають хворим необхідні препарати та чи дотримуються медики протоколів лікування.

Нагадуємо, що раніше ми писали про результати брифінгу Максима Степанова за 9 вересня.

Під час спілкування із фахівцям моніторингової групи заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак розповіла, що фінансові плани госпітальних баз погоджують їхні засновники, тобто обласна, а також районні та міські ради. Відповідно, виконавча влада не може впливати на те, як лікарні витрачають отримані від НСЗУ кошти. Тож трапляється, що гроші медичні заклади зберігають на депозитах, а пацієнти скаржаться – змушені витрачати на необхідні препарати чималі суми.

Перевірка якості (ілюстративне фото)

Перевірка якості (ілюстративне фото)

– Ми почали діяти у публічній площині – оприлюднили список госпітальних баз, які мають невикористані кошти, озвучили, які суми вони отримали на лікування хворих із COVID-19, а також створили інтерактивний перелік лікарських засобів для пацієнтів із коронавірусною інфекцією, які є у тій чи іншій лікарні. Тож тепер керівників медичних закладів можуть контролювати і трудові колективи, і пацієнти, – пояснила Наталія Гусак.

Моніторингова група МОЗу працюватиме на Буковині кілька днів. Фахівці, зокрема, відвідають обласні лікарні – дитячу та для дорослих, Чернівецьку міську лікарню №1, Кіцманську ЦРЛ.

Читайте також: Хабар чи подяка? - на Буковині лікарка отримала велику суму від призовника

Хлопчик поїхав з дому і не повернувся - інцидент у Чернівецькій області

#коронавірус #перевірка #лікарні #контроль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...