• Головна
  • Переваги використання виробів з граніту
Новини компаній
13:22, 12 вересня 2020 р.

Переваги використання виробів з граніту

Новини компаній

Граніт є одним з найбільш поширених гірських порід. Розрізняють три види гранітних масивів – магнетичного, метаморфічного або змішаного походження. По складу граніт можна класифікувати як полімінеральну гірську породу. До речі, колір граніту визначається кольором польового шпату, який у ньому міститься. У зв’язку з цим, кольорова гамма граніту відрізняється широким спектром – від світло-сірого і червоного до жовтого і навіть зеленого кольорів. Більшою міцністю відрізняються граніти, які мають дрібнозернисту структуру, термін їх життя обчислюється століттями!

Безумовно, настільки унікальний природний матеріал, який є, по суті, осередком усіляких переваг, просто не міг лишитися непоміченим, тому не дивно, що граніт широко використовується для різноманітних зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт житлових і виробничих будівель і споруд, а, крім того, з граніту виготовляють різноманітні вироби – наприклад, стільниці, підвіконня, каміни, сходи, надгробні плити й пам’ятники та ін. Подивитись та замовити величезний комплекс виробів з граніту ви зможете на сайті granitber.com.ua. Тут розміщений значний асортимент виробів з граніту, які характеризуються високою міцністю та надійністю.

До будівельної продукції з граніту відносять:

1. Конструктивні елементи для зовнішньої установки: облицювальні плити різноманітних фактур, різнотипну бруківку, бордюри, плінтуси й карнизи.

2. Декоративні елементи для внутрішньої установки: підвіконня й стільниці з граніту, поруччя, сходинки; декоративні вази, барні стійки, колони, арки, гранітні скульптури, полиці та багато іншого.

Граніт широко використовують в будівництві, адже це надзвичайно міцний природний камінь. Тому дуже надійним і цікавим рішенням будуть вуличні сходи з граніту. Такі сходинки стійкі до перепаду температур (витримують коливання від -60 до +50 градусів), не змінюють колір під дією ультрафіолету, вони надійні й довговічні. Гранітні сходинки – це ідеальний вибір для сходів в людних місцях, де великий потік людей.

Граніт – це природний камінь, який успішно застосовують в оздоблюванні підлоги, стін, сходів, а, крім цього, з нього виготовляють різноманітні вироби: барні стійки, стільниці, підвіконня, яким доводиться зазнавати відчутних навантажень. Такі якості граніту, як простота обробки, різноманітність структури й відтінків, дозволяють дизайнерам перетворювати в реальність найсміливіші творчі ідеї.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...