• Головна
  • Рекомендації ВООЗ для населення: міфи і неправильні уявлення про коронавірус
Коронавірус
13:04, 14 вересня 2020 р.

Рекомендації ВООЗ для населення: міфи і неправильні уявлення про коронавірус

Коронавірус
Фото ілюстративне взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне взято з відкритих джерел

Рекомендації ВООЗ для населення в зв'язку з поширенням нового коронавірусу (2019 nCoV): міфи і неправильні уявлення.Чи можна носити маску під час виконання фізичних вправ? -пише 0372.ua.

Під час виконання фізичних вправ користуватися маскою НЕ СЛІД, так як вона може перешкоджати комфортному диханню.

Потовиділення може швидше приводити до намокання маски, що утруднює дихання і сприяє зростанню мікроорганізмів. Важливим профілактичним заходом під час виконання фізичних вправ є дотримання дистанції не менше одного метра від оточення.

Чи може вірус передаватися через взуття?

Ймовірність  перенесення вірусу, що викликає COVID-19, на взуття та зараження вірусом через взуття вкрай низька. Як запобіжний захід, зокрема в сім'ях з малими дітьми, що  грають на підлозі, взуття рекомендується знімати і залишати біля входу. Це дозволить запобігти контакту дитини з різними видами забруднень, присутніх на підошвах взуття.

Збудником COVID-19 є вірус. НЕ бактерія.

Збудником COVID-19 є вірус із сімейства коронавірусів. Антибіотики на віруси не діють.

У деяких хворих COVID-19 одним з ускладнень може стати супутня бактеріальна інфекція. У цьому випадку лікарі можуть призначити антибіотики.

Зараз  зареєстрованих лікарських засобів для лікування COVID-19 не існує. Якщо у вас характерні симптоми, зателефонуйте вашому лікарю або за телефоном гарячої лінії та дотримуйтесь інструкцій.

Тривале носіння медичних масок  в разі їх правильного використання НЕ ПРОВОДить до інтоксикації вуглекислим газом або до кисневої недостатності.

Тривале носіння медичної маски може викликати дискомфорт. Проте  не призводить до інтоксикації вуглекислим газом або кисневої недостатності. Необхідно стежити за тим, щоб маска підходила за розміром і досить щільно прилягала до обличчя, дозволяючи нормально дихати. Одноразові маски не слід використовувати повторно і необхідно міняти, як тільки вони відволожуються.

Більшість тих, що заразилися COVID-19 одужують.

Більшість заражених  людей на COVID-19 відчувають легкі або помірні симптоми хвороби і здатні одужати за допомогою підтримуючої терапії. Якщо у вас виник кашель, підвищилася температура тіла і вам важко дихати, необхідно якомога швидше звернутися за медичною допомогою, спочатку зателефонувавши до медичного закладу. 

Мобільні мережі 5G НЕ СПРИЯЮТЬ поширенню COVID-19

Віруси не переносяться з радіосигналом або по хвилях мобільного зв'язку. Епідемія COVID-19 поширюється в багатьох країнах, де мережі 5G не розгорнуті.

COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом, тобто коли в дихальні шляхи здорової людини потрапляють краплі, що виділяються з дихальних шляхів хворого, наприклад при кашлі, чханні або при спілкуванні. Заразитися також можна, доторкнувшись до зараженої поверхні, а потім до очей, рота або носа.

#Коронавірус #здоров'я #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...