18:16, 14 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Легкоатлет з Буковини встановив рекорд на чемпіонаті

фото

Ще двоє буковинських спортсменів вибороли третє місце з бігу на дистанції 150 метрів, пише 0372.ua.

Змагання з легкої атлетики LVIV OPEN CUP відбулися у Львові цими вихідними. Спортсменів приймав оновлений стадіон «Скіф» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Як зазначається на сайті Чернівецької ОДА, буковинець Еміль Ібрагімов завоював бронзу на дистанції 150 метрів.

Нагадуємо, що Чернівецька патрульна виборола "золото" на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу (ФОТО)

Зазначається, що Олег Миронець став чемпіоном змагань та встановив рекорд з бігу на 600 метрів. Він буквально вирвав перемогу у суперників на фініші.

Моя коронна дистанція – 800 метрів. Але і цього забігу я чекав дуже довго, тут сильні суперники, хотів показати хороший час. Я поки що молодий, тому природна швидкість у мене гарна, особливо на фініші. У кожного свій козир у кишені, – розповів Олег Миронець.

Спортсмен також зазначив, що забіг у Львові став хорошою розминкою перед майбутніми змаганнями на Балканах, на які він незабаром вирушить.

Крім того, Аліна Попадюк здобула бронзу на дистанції 150 метрів.

Пятьдесят стипендій для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту - Указа Президента України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію