• Головна
  • Відповідальність за порушення виборчого законодавства
Порушення закону
19:07, 15 вересня 2020 р.

Відповідальність за порушення виборчого законодавства

Порушення закону
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Поліцейські Буковини наголошують: за порушення виборчого законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність,- пише 0372.ua.

Нагадуємо:  Не вірте "активістам": у Чернівцях тролейбусники обурені поведінкою пасажира (ФОТО) 

Вибори до органів державної влади і органів місцевого самоврядування є вільними та відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Наразі правоохоронці Чернівецької області оперативно реагують на порушення правил передвиборної агітації, запобігають випадкам підкупу виборців та іншим правопорушенням під час виборчого процесу.

Адміністративна відповідальність за порушення виборчого законодавства передбачена у разі:
? порушення порядку ведення передвиборної агітації та під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів;
? виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів;
? розміщення друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу:
❌ на пам'ятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху;
❌ на будинках і в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

⚠Кримінальна відповідальність передбачена у випадках:
? підкупу виборця, учасника референдуму;
? перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача;
? порушення таємниці голосування;
? незаконного використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз.

Правоохоронці закликають усіх учасників виборчого процесу неухильно дотримуватись вимог виборчого законодавства, а у разі виявлення його порушення — прохання негайно повідомити до поліції за номером: 044-254-97-56 або на спецлінію «102».

Читайте також: Хабар чи подяка? - на Буковині лікарка отримала велику суму від призовника (Відео)

На Буковині прикордонники затримали контрабандиста

#відповідальність #безпека #місцеві вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...