
Наркотичні речовини
19:45, 16 вересня 2020 р.
На Буковині поліцейські викрили два факти незаконного зберігання наркотиків
Наркотичні речовини

Фото надано нацполіцією
У Сторожинці в помешканні місцевого жителя правоохоронці виявили та вилучили наркотичні речовини. Порушнику загрожує покарання у вигляді обмеження волі до п’яти років, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше:У Чернівцях проводять епідемічні розслідування порушення карантину
У помешканні правопорушника 37-річного жителя Сторожинця поліцейські виявили та вилучили висушені стебла рослин маку та конопель, канабіс, пристрій для вживання наркотичних засобів, дві пластикові пляшки з рідиною, схожою на наркотичну та вісім флаконів «Тропікаміду».
Вилучені речові докази правоохоронці направили на експертизу до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Сектор дізнання Сторожинецького відділу поліції вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та частини 1 статті 310 (Посів або вирощування снодійного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування у формі дізнання.
Читайте також:Рух тролейбусів відновлено!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
16:49
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:58, 24 квітня
10:40, 22 квітня
11:36, Вчора
16
live comments feed...
Коментарі