• Головна
  • До служби в поліції потрібно бути психологічно готовим, –майор поліції Олександр Одайний
Служба в поліції
15:22, 18 вересня 2020 р.

До служби в поліції потрібно бути психологічно готовим, –майор поліції Олександр Одайний

Служба в поліції
Фото надано Національною поліцією

Фото надано Національною поліцією

Майор поліції Олександр Одайний розповів про  особливості роботи в поліції, наскільки важливим є правильний підбір кадрів і як через соціальні мережі проводить роз’яснювальну роботу з майбутніми поліцейськими, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали:Арсена Аваков закликає всіх усіх учасників виборчого процесу суворо дотримуватися закону (ВІДЕО)

До служби в поліції потрібно бути психологічно готовим, –майор поліції Олександр Одайний, фото-1, Національна поліція

Національна поліція

Олександр Одайний змалку захоплювався форменим одягом свого батька, який усе життя працював у карному розшуку. Ще з дитинства однострій асоціювався у нього з мужністю, витримкою та відповідальністю перед Законом. Коли настав час обирати професію, у Олександра не було сумнівів – тільки правоохоронна діяльність. Працювати в органах внутрішніх справ почав ще під час навчання в Одеській національній юридичній академії, а після її закінчення здобув кваліфікацію юриста і перше офіцерське звання. 

За 13 років служби шанобливе ставлення до форменого одягу лише підсилилося. Правоохоронець зізнається, що ретельно доглядає за всіма своїми комплектами однострою, цінує їх, пишається можливістю бути поліцейським і добре розуміє відповідальність, яку на нього покладають погони та офіцерське звання. «Вдягаючи однострій, варто розуміти, що від нього залежить перше враження про тебе як про поліцейського, та й загалом ставлення людини до всієї поліції», – наголошує майор поліції.

З початком антитерористичної операції Олександр Одайний звернувся до керівництва з бажанням взяти участь у протидії незаконним збройним формуванням на сході України. А коли така можливість нарешті випала – не роздумуючи поїхав на Луганщину, де разом з побратимами забезпечував правопорядок у місті Сєвєродонецьк. У 2015 році правоохоронець отримав відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

До служби в поліції потрібно бути психологічно готовим, –майор поліції Олександр Одайний, фото-2

Вже 12 років Олександр працює в кадровому забезпеченні. Переконаний, що в його роботі необхідно бути ще й психологом. Адже люди звертаються не тільки з робочими, але й з особистими питаннями. У них бувають різні життєві ситуації – потрібно знайти якийсь оптимальний варіант і допомогти.

Навіть поза роботою він консультує охочих працювати в поліції. На своїй сторінці в одній із соціальних мереж правоохоронець розповідає про поліцейські будні та як проводить вільний час.

«Користувачі соціальної мережі часто цікавляться, як можна потрапити на службу в поліцію», – ділиться поліцейський. – «Я їм пояснюю, де зареєструватися кандидатом на вакансію, які етапи конкурсного відбору потрібно пройти. Зазвичай громадяни необізнані з поліцейськими спеціальностями, а тому роз’яснюю, які підрозділи є в поліції та чим вони займаються».

Зі слів Олександра Одайного, служба в поліції вимагає суворого дотримання дисципліни та порядку.

Олександр переконаний: хороший поліцейський повинен приділяти увагу самоосвіті і постійно вдосконалюватися. Необхідно добре знати нормативно-правові акти, досконало володіти зброєю, мати належну фізичну підготовку та витримку. Незалежно від того, в якому підрозділі працює поліцейський – він має бути завжди готовим захистити беззахисних, припинити правопорушення чи затримати зловмисника. 

Читайте також:До уваги абонентів Vodafone Чернівецької області, проведяться планові роботи з модернізації обладнання

Стало відомо, хто переміг у доборі на посаду головного освітянина Буковини

#поліція #служба #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...