• Головна
  • Будьте готові до аудиторного навчання: студенти Чернівецького національного очікують рішення про вихід на очні пари
фото
15:12, 19 вересня 2020 р.
1
Надійне джерело

Будьте готові до аудиторного навчання: студенти Чернівецького національного очікують рішення про вихід на очні пари

фото
Будьте готові до аудиторного навчання: студенти Чернівецького національного очікують рішення про вихід на очні пари

Профспілка студентів ЧНУ імені Ю. Федьковича радить студентам завершувати процедуру поселення в гуртожитки та бути готовими до виходу на навчання в аудиторіях, пише 0372.ua.

У понеділок, 21 вересня, о 10:00 відбудеться позачергове онлайн-засідання Вченої Ради Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, де вирішуватиметься питання про формат освітнього процесу у рамках "помаранчевої" епідемічної зони, до якої включено м. Чернівці та низку районів краю.

Нагадуємо, що Чернівці віднесено до помаранчової зони - результати позачергового засідання

"З 00 годин 00 хвилин 21 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Чернівці внесено до "помаранчевої" зони. Відповідно до умов, передбачених у цій зоні, навчальні заклади можуть проводити навчання у очній формі," - йдеться у дописі Профспілкової організації студентів ЧНУ імені Ю. Федьковича у Фейсбук.

У зв'язку з цим, у понеділок, 21 вересня, о 10:00 відбудеться ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ Вченої ради ЧНУ в онлайн режимі. Розглядатиметься єдине питання: Про організацію освітнього процесу в університеті у зв'язку із переходом м. Чернівці до "помаранчевої" зони епідеміологічної небезпеки, - зазначається на офіціній сторінці студпрофспілки.

Також повідомляється, що 21 та 22 вересня навчання у ЧНУ буде дистанційним. Після завершення Вченої ради студентам буде повідомлено про організацію навчального процесу в університеті надалі.

"Радимо студентам звершувати процедуру поселення в гуртожитки та бути готовими до виходу на навчання у аудиторіях," - пише студпрофспілка у дописі.

Читайте такожПобороли коронавірусну інфекцію ще понад 40 буковинців - статистика

Батькам вхід заборонено, а дітки - ласкаво просимо: у Чернівцях відновлено роботу шкіл та садочків

#ЧНУ #студенти #навчання #Вчена рада #профспілка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...