Новини компаній
09:00, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру в Чернівцях

Новини компаній
Дизайн інтер'єру в Чернівцях

Дизайн інтер'єру в Чернівцях від Романа Москаленко - сучасний дизайн інтер'єру який представлений нашою дизайн студією багатогранний, він має кілька тенденцій і безліч архітектурних напрямків. Одна з головних його якостей є максимальна функціональність життєвого простору в поєднанні певного архітектурного стилю.

Замовити дизайн будинку в Чернівцях

  • Сучасний дизайн інтер'єру поєднує різноманіття стилів і напрямків, які можуть застосовуватися в інтер'єрній композиції. Разом можуть співіснувати і вигідно підкреслювати один одного елементи які характерні для різних напрямків в дизайні.
  • Ми не просто стаємо свідками того, як стрімко розвивається наука, техніка і технології сучасного будівництва. А самі створюємо нові стильові напрямки в інтер'єрі і декор який не має аналогів. Такі підходи мають великий вплив на формування житлового простору і нових напрямків в дизайні, дозволяючи створювати незвичайні і стильні інтер'єрні композиції.
Дизайн інтер'єру у Чернівцях, Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн інтер'єру у Чернівцях, Дизайн-студія Романа Москаленко

У студії Романа Москаленко, яка не перший рік на ринку дизайнерських послуг, застосовуються передові, сучасні методи проектування, ми використовуємо найсучасніше обладнання, а також віддаємо перевагу в роботі з кардинально різними оздоблювальними матеріалами.

Створюючи для своїх клієнтів дизайн інтер'єру в сучасному стилі ми дотримуємося таких критеріїв як якість життя і комфорт. Для нас важливі функціональність життєвого простору і його ергономіка, але їх ми намагаємося уявити через високохудожню складову в рамках створюваного дизайн проекту. Іншими словами, ми пропонуємо оригінальний, високохудожній, елітний дизайн інтер'єру.

В основі роботи нашої дизайн студії лежить концепція, яка передбачає роботу з різними стилями, іноді це робота у вузькому стильовому напрямку, але з ухилом на ексклюзив, а іноді змішування і еклектичність класичних, і сучасних стилів, в результаті чого ми змогли отримати дуже цікаві результати.

При створенні інтер'єрів в сучасному стилі ми досить часто поєднуємо зони, що мають різну функціональність, для цього ми використовуємо як додаткове освітлення, так і грамотний розподіл кольору та кольорове рішення в інтер'єрі.

Сучасний дизайн квартири в Чернівцях

  • Розробляючи сучасний дизайн квартири, наша студія робить ставку на ексклюзивність інтер'єрної композиції, пропонованої замовнику та її індивідуальність. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, фокусуючи увагу на унікальному і якісному декорі ручної роботи. Адже саме від нього багато в чому буде залежати загальний інтер'єр квартири або будинку.
  • Фахівці нашої студії професійно володіють такими різновидами унікальних технік, як художній розпис стін, виготовлення незвичайних меблів і унікальних елементів декору з обвугленого дерева, ми маємо величезний досвід декорування використовуючи різні види мозаїки. Також ми можемо запропонувати нашим клієнтам різного типу та стилю барельєфи і скульптури, що відрізняються якісною деталізацією і високим художнім рівнем виготовлення.

Звертаючись до студії Романа Москаленко, Ви отримаєте якісний і ексклюзивний дизайн інтер'єру, ми створимо стильну композицію для Вашого будинку або квартири виконану на високому професійному рівні. Більше інформації про пропоновані інтер'єру Ви можете побачити на сайті в розділі дизайн інтер'єру.

#дизайн інтер'єру чернівці #дизайн-студія Чернівці #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...