• Головна
  • Готуємося до опалювального сезону завчасно! Про це закликають буковинців пожежники
Пожежна безпека
17:25, 21 вересня 2020 р.

Готуємося до опалювального сезону завчасно! Про це закликають буковинців пожежники

Пожежна безпека
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Початок опалювального сезону є одним з найбільш небезпечних періодів з точки зору пожежної безпеки. Як показує досвід минулих років, з  пониженням температури повітря спостерігається різкий ріст кількості пожеж у житлових секторах міста, внаслідок використання містянами різних опалювальних приладів та пічного опалення, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше: "Ризикували своїм життям": на Буковину із зони ООС повернулися правоохоронці( ФОТО)

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Аби людська необачність не стала причиною трагедії, рятувальники міста Чернівці закликають громадян бути відповідальними, та перед початком опалювального сезону виконати наступні заходи:

1.  Перевірте на справність наявні у вашому житлі електрообігрівальні прилади.  В жодному разі не використовуйте для обігріву приміщень обігрівачі що мають механічні ушкодження, мають пошкоджені електричні з’єднання або є не сертифікованими чи саморобними.

2. Перевірте справність електричної проводки та розеток, до яких плануєте підключати електрообігрівачі, адже навіть справний обігрівач, за умови несправності чи перенавантаження мережі може  призвести до пожежі.

3. Продумайте, де розміщуватимете електрообігрівач. Він має бути встановлений на жаростійку підставку та відділений від горючих матеріалів не менше ніж на 50 сантиметрів.

4. Якщо ви використовуйте для обігріву приміщень пічне палення перед початком опалювального сезону необхідно обов’язково прочистити димохід від сажі та перевірити пічку на наявність тріщин, якщо вони є, їх необхідно усунути.

5. Також, перед експлуатацією печі необхідно перевірити комин печі – він повинен бути оштукатурений та побілений, дверці топкового отвору, повинні щільно замикатись,а перед топковим отвором печі на підлозі має бути влаштований металевий лист розмірами 70 х 50 см.

Читайте також:Чернівці віднесено до помаранчової зони - результати позачергового засідання

Коли ж відновлять роботу школи на Буковині

#пожежа #безпека #поради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...