• Головна
  • Будівництво ангарів від компанії Оскар-Метал
Новини компаній
21:11, 21 вересня 2020 р.

Будівництво ангарів від компанії Оскар-Метал

Новини компаній

Компанія Оскар-Металпропонує послуги з виготовлення та встановлення металоконструкцій різної складності. Серед них є і такий вид робіт, як будівництво ангарів. Подібні споруди служать для розміщення в них сховищ зерна, овочів, фруктів, тваринницьких комплексів, спортивних об'єктів, виробничих цехів, магазинів, автосервісів, майстерень, стоянок для авіатехніки і т. п.

Ознайомитися з пропозицією компанії Оскар-Метал більш докладніше вам варто відвідати її сайт, пройшовши за посиланням oskarmetal.com!

Особливістю металевих ангарів є використання збірно-розбірних каркасів. Їх монтаж здійснюється за допомогою спеціальних болтів без зварювання. Використовуються труби різного перерізу, а для покриття застосовуються сендвіч-панелі, профнастил та інші матеріали.

Однією з різновидів ангарів є утеплена конструкція. Її особливість - зовнішня обробка стін сендвіч-панелями, що забезпечують відмінні теплозберігаючі характеристики приміщення. Будівництво холодних варіантів відрізняється установкою стін з металевого профнастилу. Завдяки збірно-розбірному каркасу досягається висока швидкість зведення. Конструкція успішно використовується як овочесховище, бокс для спецтехніки, спортивного комплексу.

Звернувшись до нас, ви можете придбати спорудження будь-якої складності. Будівництво відрізняється прийнятною ціною, а також супроводжується гарантійним обслуговуванням. Крім цього, на всю продукцію ми видаємо спеціальні технічні паспорти.

Типи і конструктивні особливості металевих ангарів

Основними матеріалами для будівництва ангарів служать легкі тонкостінні металоконструкції, профнастил, сендвіч-панелі. Їх технічні характеристики надають можливість проектувальникам і будівельникам проектувати і зводити будівлі кількох типів, що розрізняються компонуванням, особливостями конструкції:

  • Ангари холодні. Це - каркасні або безкаркасні будівлі полегшеного типу з огороджувальними конструкціями з профільованого сталевого листа. Будівлі призначені для постійного або тимчасового складування матеріалів, сезонного зберігання сільгосппродукції.
  • Металеві ангари з сендвіч-панелей. Споруди цього типу мають утеплені стіни, що при експлуатації дають можливість підтримувати і регулювати температурний режим. Такі будівлі можна використовувати в якості виробничих приміщень, гаражів, складів для цілорічного зберігання продукції.
  • Арочні ангари. Особливістю таких споруд є склепінна форма, обумовленаконструкцією каркаса - ряду арок з легких металевих профілів. В якості обшивки таких будівель використовується профнастил, при необхідності стіни можна утеплити укладанням теплоізоляційного шару.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...