• Головна
  • "Жінка у погонах нічим не відрізняється від чоловіка у погонах" - Інга Поляк
Поліція
19:03, 22 вересня 2020 р.

"Жінка у погонах нічим не відрізняється від чоловіка у погонах" - Інга Поляк

Поліція
Інга Поляк

Інга Поляк

24 години протягом семи днів тижня на зв’язку. Відсутність вільного часу та повноцінних вихідних чи святкових днів. Стовідсоткова віддача службі. Про робочі будні жінки-правоохоронця розповідає інспектор групи реагування патрульної поліції Путильського відділення поліції ГУНП в Чернівецькій області Інга Поляк, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше:  Компанія Apple планує навчити Siri української мови

Інга Поляк

28-річна сержант поліції Інга Поляк мріяла стати правоохоронцем ще змалку. На це її надихнули читання детективів та перегляд фільмів про поліцію, але батьки після закінчення школи не мали змоги дати дівчині вищу юридичну освіту. Тому буковинка здобула фах «інженер-еколог-технолог». 

У 2018 році Інга пройшла в Одесі чотиримісячну первинну професійну підготовку поліцейських. Одразу після її закінчення почала працювати у групі реагування патрульної поліції Путильського відділення поліції ГУНП в Чернівецькій області.

Разом з колегами Інга виїжджає на виклики та повідомлення громадян. Також в її обов’язки входить патрулювання доріг району. Поліцейська зізнається: за рік служби вдалося звикнути до багатьох речей, з якими щоденно доводиться зіштовхуватися на роботі. «Однак ніяк не можу звикнути спокійно реагувати, коли повідомлення стосуються неблагополучних родин, де недоглянуті та голодні діти живуть в злиднях чи потерпають від насильства», – ділиться поліцейська.

"Жінка у погонах нічим не відрізняється від чоловіка у погонах"  - Інга Поляк, фото-1, Нацполіція

Нацполіція

У майбутньому Інга мріє стати слідчим. Тому наразі здобуває профільну освіту в Львівському державному університет внутрішніх справ України. Поліцейська свідома того, що її професія вимагає постійного саморозвитку, досконалого знання законів та вміння давати їм правильне трактування. Тому у вільний час читає детективи та спеціалізовану літературу. «Я розумію, що обраний мною шлях – непростий, але поліцейська – це професія на все моє життя», - підсумовує сержант поліції. 

Читайте також:Сьогодні в Чернівцях прийняли рішення про відновлення пільгових перевезень у тролейбусах

Через втручання Чернівецької обласної прокуратури забудовник сплатить сільській раді борг

#поліція #жінка #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...