
фото
18:29, 28 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Службове недбальство буковинця завдало збитків державі на 700 тис грн
фото

фото ілюстративне
700 тис грн збитків через незаконну вирубку дерев – на Буковині за службову недбалість судитимуть майстра з охорони природи, пише 0372.ua.
За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно майстра з охорони природи Солонецького природоохоронного науково-дослідного відділення національного природного парку «Вижницький» за фактом неналежного виконання ним своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).
Нагадуємо, ми писали раніше, що Судитимуть буковинця, що незаконно видобував гравій
Зазначається, що за даними слідства, упродовж 2018-2019 років, майстер з охорони природи, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, допустив самовільні рубки на ввіреному йому під охорону обході. Невстановленими особами було зрубано 97 дерев різних порід – ялина, граб ялиця, ясен, бук. Лісовому фонду України завдано понад 700 тис. грн збитків.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької обласної прокуратури.
Читайте також: Судитимуть буковинця, що спричинив автопригоду з потерпілими на Глибоччині
У МВС повідомили про кількість інфікованих коронавірусом правоохоронців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:18, 22 квітня
5
13:43, 1 травня
5
18:36, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі