• Головна
  • Вибори до Чернівецької міськради можуть скасувати через судовий позов
Вибори
20:50, 29 вересня 2020 р.

Вибори до Чернівецької міськради можуть скасувати через судовий позов

Вибори
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Вибори до Чернівецької міської ради можуть не відбутися 25 жовтня через судовий позов, поданий Коровійською сільською радою, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: До Чернівців приїде президент Володимир Зеленський

Чернівецька міська рада

Чернівецька міська рада

Коровійська сільська рада звернулася з позовом до суду щодо оскарження постанови Центральної виборчої комісії №160 від 8 серпня 2020 року "Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року" в частині призначення на 25 жовтня 2020 року перших виборів у Чернівецькій міській територіальні громаді, повідомили у сільраді.

На думку Коровійської сільської ради, оскаржувана постанова прийнята ЦВК з порушенням вимог Конституції України та положень Виборчого кодексу України, оскільки вона прямо порушує виборчі права членів територіальної громади села Коровія, а саме позбавляє обирати на чергових місцевих виборах депутатів Коровійської сільської ради та Коровійського сільського голову.

Окружний адміністративний суд міста Києва 23 вересня відкрив провадження у справі та призначив судовий розгляд на 19 жовтня 2020 року.

Раніше ухвалою Кабміну село Коровія Глибоцького району увійшло до складу майбутньої Чернівецької ОТГ. Коровія судилася з Кабміном, вимагаючи не приєднувати населений пункт до цієї громади.

Згідно з новим поділом на виборчі округи на місцевих виборах 25 жовтня, у Чернівцях буде шість виборчих округів. Село Коровія входить до територіальних меж виборчого округу №1.

#вибори #позов #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...