• Головна
 • Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху
Спортивні досягнення
13:45, 5 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху

Спортивні досягнення
Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху

У суботу, 3 жовтня у Дніпрі відбувся Чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху з карате, пише 0372.ua.

Вихованець спортивного клубу ТАЙСЕН Урсатій Іван, який є учнем 10 класу Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру #1 привітав Чернівці з Днем міста двома нагородами: 2 місце в куміте та 3 місце в ката серед юніорів (16-17 років). Минулого року він був чемпіоном України.

Зі слів тренера Євгена Мотовиліна, Іван займається карате вже 8 років.

Колишній чемпіон світу з карате, а сьогодні кандидат в депутати Чернівецької міської ради від «Єдиної Альтернативи», Євген Мотовилін признається, що тренування та підготовка спортсменів з додатковими потребами дещо відрізняється, і додає:

 - Діткам з особливими потребами можна і потрібно тренуватися. Батьки, які в більшості випадків кинуті напризволяще зі своїми особливими дітьми та проблемами зіштовхуються з відторгненням в суспільстві.

Я бачу, що завдяки тренуванням дітки легше адаптуються до соціуму, а їхні батьки мають можливість подивитися на своїх дітей з іншого ракурсу, де вони взаємодіють з іншими, граються, розвиваються та досягають маленьких та великих успіхів. Дуже важливо, щоб батьки та діти побачили, що вади здоров‘я це не привід опустити руки, а привід заповзято працювати.

Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху, фото-1

Як відомо, у спортивному клубі до карантину тренувались п’ятеро дітей з особливими потребами: з аутизмом, ДЦП та вадами слуху.

"Як батько та як тренер я хочу, щоб наші мешканці отримували якісні послуги в професійних клубах. Для цього потрібно підтримати реформу в сфері спорту, яка зараз проходить у Львові та вже дає надзвичайні результати, там місцева влада підтримує та заохочує тих, хто працює і показує результат. Дуже сподіваюся на те, що в Чернівцях все ж побачимо результат від раціонального використання бюджетних коштів, як до прикладу створення палацу спорту, спортивних майданчиків та розвиток інфраструктури в місті загалом", - підсумовує тренер.

Попри карантинні умови, тренування та змагання все ж проходять й вже 9-12 жовтня проходитиме чемпіонат України з карате у Харкові, куди вибороти перемогу поїдуть і спортсмени Чернівецької обласної федерації з карате. Безпосередньо від СК ТАЙСЕН поїдуть 20 спортсменів від кадетів 14-15 років і дорослих.

Нагадаємо, що нещодавно, 26-27 вересня, в Одесі проходив Всеукраїнський турнір з карате.

«Кубок Чорного Моря» об'єднав 800 спортсменів з 41 клубу України, який дав надію на повноцінне відновлення змагального сезону.

У турнірі взяли участь й спортсмени Чернівецької обласної федерації карате, де з-поміж різних спортивних клубів змагалися спортсмени як СК ТАЙСЕН, тренером якого є Мотовилін Євген та Руслан Білоскурський, так і СК Максимум, де спортсменів тренує Станіслав Золотухін. До слова, вони також балотуються від Єдиної Альтернативи до Чернівецької міської ради.

Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху, фото-2

На думку тренера Станіслава Золотухіна з СК Максимум, спортсмени якого здобули нагороди у турнірі:

"...тренувати - це дуже важка справа і довго це робити можливо лише за умови, що ти любиш її... Найбільш складно - зберегти той вогонь, який має горіти всередині і запалювати дітей. Спорт в основному - це шлях від поразки до поразки з рідким вкрапленням тріумфу. І найважче - не втратити на цьому шляху мотивації...".

Саме тому, на його думку, спорт формує характер переможця. Не дивлячись на буденні виклики, люди зі спорту не опускають руки, а засукають рукава і працюють ще наполегливіше.

‌Зрештою, попри карантинні обмеження, чернівецькі спортсмени готувалися до змагання відповідально, а відтак змогли вибороти для Чернівців призові місця:

Золоті нагороди :

 • Зрибнєв Максим (куміте, молодь до 21 року - 60 кг) СК ТАЙСЕН;
 • Зрибнєв Максим (куміте, чоловіки - 60 кг) СК ТАЙСЕН.

Срібні нагороди:

 • Ростислав Панкратов (куміте, 9 років, - 33 кг ) СК ТАЙСЕН;
 • Дарія Селіверстова (куміте, кадетки, -47 кг) СК ТАЙСЕН;
 • Золотухіна Антоніна (ката, юніорки) СК Максимум;
 • Прохоров Даніїл (куміте, 10-11 років, -34 кг) СК Максимум.
Перемоги у День міста Чернівці: срібло та бронзу виборов чернівецький юніор на Чемпіонаті України з карате для людей з вадами слуху, фото-3

Бронзові нагороди:

 • Ільчук Савелій (куміте, 10-11 років, -39 кг) СК ТАЙСЕН;
 • Фоглінська Віра (куміте, кадетки , -54 кг) СК Максимум;
 • Русу Юлія (куміте, кадетки +54 кг) СК Максимум;
 • Проданчук Михайло (куміте, 12-13 років, +55 кг) СК Максимум;
 • Баласинович Владислав (куміте, кадети, -57 кг) СК Максимум;
 • Козилян Олександр (куміте, кадети, +70 кг) СК Максимум;
 • Пушкашу Артур (куміте, кадети, +70 кг) СК Максимум;
 • Бак Володимир (куміте, юніори, -68 кг) СК Максимум;

Тренер Станіслав Золотухін впевнений, що займатися спортом хочуть багато молодих людей, відтак у цьому списку могло би бути більше спортсменів-переможців.

Саме тому, на його думку, в Чернівцях необхідно забезпечити доступними та якісними (!!) просторами для занять фізичною культурою та спортом.

Спортсмени в очікуванні на розбудову та відкриття місцевого палацу спорту.

І тренери-кандидати в депутати обіцяють адвокувати виділення необхідних ресурсів з місцевих та державного бюджетів.

#спортивні досягнення #чемпіонат #срібло та бронза на чемпіонаті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...