• Головна
  • Росіяни краще ставляться до українців, ніж українці - до росіян – опитування
Новини України
13:51, 7 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Росіяни краще ставляться до українців, ніж українці - до росіян – опитування

Новини України
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Росіян, які добре ставляться до України, нині більше, ніж українців, які добре ставляться до Росії. Про це свідчать результати спільного дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та «Левада-центру», пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше: Електоральні уподобання чернівчан: такої виборчої інтриги у місті ще не було

Росіяни краще ставляться до українців, ніж українці - до росіян – опитування  , фото-1

«В Україні у вересні 2020 року добре або дуже добре ставилося до Росії 42% українців, погано або дуже погано теж 42%, 16% не визначилися. В Росії добре або дуже добре ставилися до України 48% населення, погано або дуже погано — 43%, 9% — не визначилися», - йдеться в результатах.

Вказується, що ставлення українців до Росії суттєво залежить від регіону: на Заході позитивно ставляться до Росії 30%, у Центрі – 38%, на Півдні – 52%, на Сході – 56%. Більшість тих, хто негативно ставиться до Росії, сконцентрована у Західному регіоні (56%), найменше таких – у Східному регіоні (27%).

«У вересні 2019 року ставлення росіян до України було дещо кращим, можливо, через очікування, що нова українська влада змінить ставлення українців до Росії. Після анексії Криму і початку військових дій на Донбасі відбулося різке падіння позитивного ставлення українців до Росії (з 90% до 30%), але після закінчення активних бойових дій ставлення українців до Росії знову дещо покращилося. І зараз – в серпні-вересні 2020 року — ставлення українців до Росії знов погіршилося, а ставлення росіян до України дещо покращилося, і другий раз за історію спостережень (з квітня 2008-го року – УНІАН) росіяни краще ставляться до України, ніж українці до Росії (але різниця мінімальна)», - повідомили у КМІС.

Разом з тим соціологи вказують, що на цей раз опитування не є повністю еквівалентними, бо в Росії дослідження проводилося методом особистого (face-to-face) інтерв’ю, а в Україні – методом телефонного опитування, це питання потребує подальшого вивчення.

Читайте також: Чиновники пройдуть тести на знання української мови у наступному році

У Чернівцях запустять тролейбус до Коровії

#опитування #українці #росіяни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...