• Головна
  • Що чекає Путильщину та Вижниччину в майбутньому: кандидат в депутати Володимир Малиш поділився своїми планами та цілями
Інтерв'ю
10:02, 9 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Що чекає Путильщину та Вижниччину в майбутньому: кандидат в депутати Володимир Малиш поділився своїми планами та цілями

Інтерв'ю
Що чекає Путильщину та Вижниччину в майбутньому: кандидат в депутати Володимир Малиш поділився своїми планами та цілями

Путильщина та Вижниччина – справжня перлина Буковинського краю! Та останнім часом у регіоні спостерігається багато проблем: відсутність розвиненої інфраструктури, робочих місць, проблеми з дорогами та сміттям, нестача комунікацій для людей у селах. Як вирішити проблеми краю та з чого потрібно почати, кореспондент сайту 0372.ua дізнавався у Володимира Малиша, кандидата в депутати Чернівецької обласної ради від громадського руху “Народний контроль”.

- Пане Володимире, коли саме Ви вирішили, що настав час змін та пора йти в політику?

- Я думав про це давно. Ще у шкільному віці виникали подібні прагнення. Я не йду в політику спонтанно, це рішення обдумане та виважене. Для цього потрібно багато вчитися та мати відповідну освіту. У мене за плечима дві вищі освіти, а також політична - в Українському інституті майбутнього. Тож в депутати я йду уже з багатьма напрацюваннями та цілями. Мені, як уродженцю Конятинської ОТГ з села Самакова, добре відомо як важко жити в Карпатах, де немає розвиненої інфраструктури. Я сам, ще будучи школярем, ходив до школи 5 кілометрів пішки. Я розумію, що одразу всіх проблем регіону не вирішити, але я всіма силами намагатимусь доносити до влади та обговорювати всі болючі питання.

Що чекає Путильщину та Вижниччину в майбутньому: кандидат в депутати Володимир Малиш поділився своїми планами та цілями, фото-1

- Які Ваші життєві принципи?

- Завжди бути чесним. Я не люблю обман та вважаю неприпустимим не дотримувати слова, також дуже ціную порядність. Я постійно займаюсь саморозвитком, люблю дізнаватися щось нове. Обожнюю спілкуватися з людьми, легко знаходжу спільну мову, люблю вислухати кожного та допомогти не лише словом, а й ділом. Також багато читаю, дивлюсь різноманітні розвиваючі відео. Я все життя старався бути першим, все організовував, ще під час навчання в університеті брав участь у студентському самоврядуванні.

- Ви йдете в депутати від громадського руху “Народний Контроль”, чому саме ця партія?

- Так, саме ця партія висунула мене кандидатом. Я працюю з ними вже протягом 3 років, всі її члени – молоді, перспективні люди, що мають незаплямовану репутацію. Ми фінансуємо себе самі, тому чітко можемо визначити куди і як спрямувати кошти. Я є людиною, яка звикла сама досягати всіх цілей у житті, тому і в політиці не буду відходити від цих принципів.

- Які саме зміни Ви хочете бачити в області, зокрема на своєму окрузі – Вижниччині та Путильщині?

- Я хочу розвивати гірський туризм краю, але для цього потрібен і розвиток виробництва, тому планую ініціювати різноманітні проєкти, які б допомогли підняти економіку. Хочу започаткувати публічне обговорення проблеми лісових ресурсів краю, щоб наш ліс обробляли на нашій території, а не вивозили за кордон. Це також сприятиме утворенню нових робочих місць для людей.

Буду сприяти обговоренню відкриття КПП “Руська”, що дозволить відновити рух машин, підняти інфраструктуру. Також хочу розпочати розвиток та популяризацію гуцульських традицій, щоб про карпатські звичаї знали не тільки на Буковині, а і по всій Україні, і щоб до нас приїздили з усіх усюд на щорічне свято "Вихід на полонину".

Планую обговорити проблему вивозу та переробки сміття, а також підняти питання розвитку молочної галузі краю. 

Я чітко розумію всі функції депутата, тому це мої амбітні бачення. Я знаю, що одразу все втілити не вдасться, але варто з чогось почати, бо ж хто, як не ми?

Що чекає Путильщину та Вижниччину в майбутньому: кандидат в депутати Володимир Малиш поділився своїми планами та цілями, фото-2

- Що для Вас є першочерговим завданням у цих регіонах?

- В першу чергу це ремонт доріг. Зараз вони знаходяться на балансі районної ради, тож я виступатиму за те, щоб їх передали на ОТГ. Особливої уваги потребує дорога Усть-Путила – Яблуниця, з якої варто буде почати. Першочерговим є і вивіз сміття у регіоні. Також потрібно забезпечити місцевих мешканців необхідними комунікаціями: надати змогу провести інтернет, телебачення та радіо. Зараз такі послуги коштують надзвичайно дорого, тож вважаю своїм обов’язком виступати за те, щоб вони стали доступними для людей.

Довідка: Володимир Малиш народився 18 жовтня 1991 року у селі Самакова Путильського району. Закінчив Самаківську ЗОШ, після чого продовжив навчання в Чернівецькому національному університеті на географічному та архітектурно-будівничому факультетах. Володимир часто відвідував різні політичні тренінги, проходив курси помічника народного депутата. 

Отож, поспілкувавшись з паном Володимиром, можемо зробити висновок, що він у політиці не випадкова людина. Зараз багато хто йде в депутати, але щоб стати ним та якісно виконувати свої обов’язки, потрібна підготовка і відповідні знання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#володимир малиш #кандидат в депутати #депутат вижниччини і путильщини #народний контроль
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...