
Новини України
11:07, 8 жовтня 2020 р.
Забудуть все, окрім корупції: результати саміту Україна-ЄС
Новини України

Саміт Україна- ЄС, що відбувся у Брюсселі
Безвізовий режиму відновиться, щойно пандемія піде на спад, і Євросоюз письмово підтвердив, що критерії візової лібералізації Україна не порушила. Коли дійде до цієї "епідемічної стабілізації" і кордони реально відкриють – наразі не зрозуміло, пише 0372.ua
Нагадуємо, ми писали раніше: Сьогодні Буковину відвідає заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко

А ще Київ та Брюссель продовжать рух до "промислового безвізу", готуватимуть оновлення Угоди про асоціацію та продовжуватимуть санкції проти Росії стільки, скільки знадобиться. Бо в керівництві ЄС є ті, хто ладен критикувати путінський режим, агресивну Росію та кремлівську пропаганду (можливо, навіть сильніше, ніж це робить офіційний Київ).
Усе це – результати саміту Україна-ЄС, що відбувся в Брюсселі і за підсумками якого Зеленський має всі підстави говорити про перемогу.
Та з політичної точки зору ще важливіше інше.
Президент знайшов аргумент, який дає йому фактичний імунітет від критики з боку ЄС. Цей метод беззбійно працює – принаймні, поки що.
Єдине, на що ЄС не готовий закривати очі – це проблема корупції. Про це Зеленському у Брюсселі говорили і при свідках, і без них, пояснивши, що на кону – 1,2 млрд євро, які Україна поки не отримає
Крім того, Євросоюз підтвердив свою зацікавленість в тому, щоб допомогти Україні подолати загрозу коронавірусу, зокрема, надати 190 мільйонів євро на боротьбу з епідемією та сприятиме отриманню вакцини, коли вона з’явиться.
Володимир Зеленський констатував, що сьогоднішній Саміт Україна – ЄС засвідчив надзвичайно глибокий рівень двостороннього партнерства та єдність позицій з усіх принципових питань.
Читайте також:Вражаючі цифри: Україна перетнула межу у п'ять тисяч хворих на коронавірус за добу
Минулої доби померли троє буковинців з підтвердженим COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:43, 1 травня
5
18:36, 22 квітня
16:55, 1 травня
17:12, 29 квітня
7
live comments feed...
Коментарі