• Головна
  • Тисячі світових вчених виступили проти обмежень через Covid-19
Новини світу
13:41, 8 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Тисячі світових вчених виступили проти обмежень через Covid-19

Новини світу
Фотоілюстративне, взято з відкритих джерел

Фотоілюстративне, взято з відкритих джерел

Тисячі вчених та медичних експертів долучились до глобального руху, учасників якого серйозно непокоїть політика запровадження карантинних обмежень через Covid-19, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше: Вражаючі цифри: Україна перетнула межу у п'ять тисяч хворих на коронавірус за добу

Тисячі світових вчених виступили проти обмежень через Covid-19, фото-1

Близько 6 000 експертів з усього світу заявили, що такий підхід має руйнівний вплив на фізичне та психічне здоров'я людей, а також на суспільство в цілому.

Відповідний документ, який називається “Велика декларація Баррінгтона”, підписали майже 6000 учених і медичних експертів по всьому світу, а також 50 000 представників громадськості.

Вони заявили, що збереження карантину до появи вакцини може завдати непоправної шкоди. Зокрема, найбільше постраждають соціально незахищені групи населення.

Учасники руху відзначили, що ризик коронавірусу в 1000 разів більший для старих і немічних, а дітям більшої шкоди завдає грип, ніж COVID-19. Декларація рекомендує ряд заходів щодо захисту вразливих груп, включаючи регулярне тестування працівників будинків престарілих.

Також пенсіонери, які живуть вдома, повинні отримувати продовольчі товари та інші предмети першої необхідності. Їм порекомендували зустрічатися з членами сім’ї на вулиці, а не в приміщенні.

Крім того всі люди повинні дотримуватися простих гігієнічних правил, наприклад мити руки і залишатися вдома, якщо захворіли. У той же час молодим людям з низьким ризиком ускладнень слід дозволити жити звичайним життям. Школи, університети, ресторани і спортивні установи повинні працювати в нормальному режимі.

Читайте також:Сьогодні Буковину відвідає заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко

Електоральні уподобання чернівчан: такої виборчої інтриги у місті ще не було

#карантинні обмеження #шкода #світові вчені
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...