• Головна
  • Як зовнішні фактори впливають на світлодіодні джерела освітлення?
Реклама
14:48, 9 жовтня 2020 р.

Як зовнішні фактори впливають на світлодіодні джерела освітлення?

Реклама

Температурні

Світлодіодні джерела світла (світлодіоди) - це електронні компоненти, що випромінюють світло. Випромінювання світла, як правило, супроводжується випромінюванням значної кількості тепла (хоча незрівнянно менше, ніж у випадку з іншими джерелами світла, особливо традиційними світильниками). У випадку електронних компонентів тепло буде суттєво впливати на довговічність джерела світла та випромінюваного світлового потоку, і це незалежно від використовуваної світлодіодної технології. Вуличні світлодіодні світильники від компанії "Лайт Груп" https://www.light-group.com.ua/ru/catalog/vulychne-osvitlennia/ виготовлені з литого алюмінію, тому стійкі до критично низьких і високих температур.

Вологі

Діоди, як і інші електронні компоненти, відносно довговічні та стійкі до вологи. Під час належної роботи (правильно підібрані джерела світла до умов навколишнього середовища) термін служби світлодіодного світильника буде дуже довгим, у багато разів довшим, ніж у традиційної лампочки.

Тим не менш, слід пам'ятати, що багато компонентів, що використовуються у виробництві джерела світла, містять різні металеві деталі (включаючи електричні контакти, припої, пластини, інші електронні компоненти), які можуть піддаватися корозії в умовах високої вологості. Як наслідок, корозія може пошкодити як діод, так і інші компоненти, перешкоджаючи належній роботі джерела світлодіода.Тому необхідно обирати прилад для вологих умов з відповідним ступенем захисту.

Механічні пошкодження

Зовнішнє середовище може чинити великий вплив на роботу світлодіодних чи будь-яких інших світильників. Якщо говорити про вуличне освітлення велику шкоду завдають УФ-промені, що випалюють кришку розсіювача у світильниках з неякісних комплектуючих. Також перепад напруги, може вивести пристрій з ладу, тому варто обирати прилади стійкі до "скачків напруги". Ударостійкість також важливий показник вуличного світильника. Ступінь захисту від пилу та вологи має бути не меншим ніж IP65.Якщо світлодіоди піддаються таким силам, це може негативно позначитися на їх довговічності і навіть призвести до повного руйнування.

Термін служби світлодіода може легко перевищувати 50000 годин. У порівнянні з іншими джерелами світла світлодіоди ламаються дуже рідко. Єдиним недоліком є ​​незначне зменшення світлового потоку протягом терміну служби. Світлодіоди практично не потребують обслуговування протягом усього їх життєвого циклу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...