• Головна
  • Як швидко оформити позику під заставу авто в Чернівцях?
Новини компаній
09:00, 12 жовтня 2020 р.

Як швидко оформити позику під заставу авто в Чернівцях?

Новини компаній

Шукаєте зручну і вигідну позику під заставу автомобіля Чернівцях? Сьогодні ринок фінансових послуг переповнений різними пропозиціями від банків і організацій, які спеціалізуються на такому виді видачі грошей. Позика під заставу транспортного засобу в Чернівцях - популярний на сьогодні спосіб кредитування. Але не всі компанії дотримуються законодавчі вимоги при оформленні договору. Як вибрати надійного кредитора з вигідними і придатними для вас умовами?

Особливості оформлення автопозики в Чернівцях

В Україні є безліч небанківських організацій, які кредитують громадян під заставу транспортних засобів (ТЗ). В основному це ломбарди, які в якості забезпечення приймають і інші цінні предмети. Вони мають важливе і незаперечну перевагу перед банками - оперативність видачі грошей і мінімальні вимоги до позичальника. Зазвичай для отримання позики потрібні тільки технічний паспорт власника авто, його власний паспорт і ідентифікаційний податковий номер.

Кредити під заставу авто в Чернівцях

Кредити під заставу авто в Чернівцях

Крім того, в ломбарді неважливо, скільки у вас було порушень за попередніми кредитними зобов'язаннями. Автозайм може отримати кожен повнолітній громадянин України, який є власником справного автомобіля. Розмір суми залежить від оцінки стану вашого авто і від того, чи готові ви віддати свою машину на час дії договору у власність ломбарду. Але і тут лояльні компанії йдуть назустріч своїм клієнтам, пропонуючи можливість оформити позику під заставу авто без постановки на стоянку і отримати до 90% його ринкової вартості.

На що звертати увагу при виборі позики під заставу авто в Чернівцях ?

Щоб зробити вигідну угоду, важливо ознайомитися з діяльністю компанії до підписання договору. Для цього варто промоніторити відгуки про неї в інтернеті і перевірити на сайті наявність правовстановлюючих документів. Якщо організація легальна, у неї обов'язково повинні бути:

  • ліцензія на провадження діяльності з надання фінансових послуг;
  • свідоцтво про реєстрацію установи;
  • виписка з ЄДР (Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців).

Ну і, звичайно, слід заздалегідь з'ясувати умови оформлення автопозики, всі нюанси по оплаті (наявність прихованих платежів, розмір процентної ставки, спосіб і графік погашення). Чи не посоромитися запитати і про діючі акції в організації. Все це разом дозволить вибрати надійного кредитора, який згодом може стати вашим постійним фінансовим партнером.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...