• Головна
  • Кабмін змінив низку вимог програми "Доступні кредити 5-7-9%"
урядові рішення
12:11, 10 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Кабмін змінив низку вимог програми "Доступні кредити 5-7-9%"

урядові рішення
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Порядку надання державної підтримки мікропідприємництва та малого підприємництва, згідно з яким реалізується програма «Доступні кредити 5-7-9%», пише 0372.ua

Змінами до держпрограми розширені цілі використання кредитних коштів можливістю придбання земельних ділянок як окремо, так і разом з нежитловою нерухомістю

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду вчора, 9 жовтня. Про це йдеться на офіційному порталі Міністерства фінансів України. 

Нагадаємо, ми писали раніше, що Чернівчани підтримали петицію щодо обмеження вільного доступу до колишнього басейну школи №27

Як зазначається, внесені зміни до програми стосуються лібералізації низки вимог до суб’єктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їх річного доходу до еквіваленту 10 млн євро та виключення з Порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу – рішення прийматимуть банки-кредитори. Також змінами розширені цілі використання кредитних коштів можливістю придбання земельних ділянок як окремо, так і разом з нежитловою нерухомістю.

В уряду зауважують, що відповідні зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%» були прийняті в рамках виконання доручення Уряду розробити та затвердити програму фінансової підтримки малого та середнього підприємництва, а також суб’єктів господарювання сфери культури, креативних індустрій, туризму, діяльність яких знаходиться під впливом запроваджених обмежень та/або заборон, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Зі слів міністра фінансів Сергія Марченко, державною програмою «Доступні кредити «5-7-9%» передбачено заходи, які є універсальним та дієвим механізмом кредитування малого бізнесу з фінансовою державною підтримкою шляхом компенсації процентів за кредитами, наданими суб’єктам мікро- та малого підприємництва незалежно від сфери їх діяльності.

Внесені до програми зміни розширяють можливість скористатися нею як суб’єктами господарювання зазначених індустрій, так і фермерськими й ільськогосподарськими господарствами, що мають збитки через цьогорічну посуху. Програма вже показала свою ефективність в кризових умовах. Адже, як показує статистика, більше 70% гривневих кредитів, які були видані банками з лютого по серпень цього року, були видані в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%», - зауважив Міністр фінансів.

Читайте такожЧернівчани хочуть, щоб відновили партнерські пологи

МОЗ прогнозує жорсткий карантин за два тижні до "повного заповнення" ліжок в лікарнях

#державна програма #кредитування #уряд #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...