09:46, 11 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

перемога
фото з відкритих джерел

Буковинські спортсмени здобули 10 медалей на Чемпіонаті України з рукопашного бою, пише 0372.ua.

З 3 по 4 жовтня в Києві проходив 20-й чемпіонат України з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь представники 18 регіонів нашої держави. Про це повідомляє Буковинський спортивний портал.

Нагадаємо, ми писали раніше: День художника та працівників санітарно-епідеміологічної служби України: свята дня буковинцям

Зазначається, що спортсмени Чернівецької області посіли перше командне місце серед юніорів та друге серед дорослих.

У змаганнях серед юніорів призерами стали буковинці Валентин Жураківський (перше місце, 65 кг), Олександр Шутак (перше місце, 70 кг), Микола Григоряк (перше місце, +85 кг), В’ячеслав Романович (друге місце, 75 кг), Денис Баш (третє місце, 75 кг).

Серед дорослих призові місця посіли Ярослав Вовк (друге місце, 65 кг), Назар Луцків (друге місце, 65 кг), Анатолій Жураківський (перше місце, 75 кг), Олександр Кисилиця (перше місце, 80 кг), Антон Чобан (третє місце, 90 кг).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію