• Головна
  • Нові виборчі порушення:у Чернівецькому коледжі розмістили агітацію кандидатки на посаду міської голови
Порушення
17:42, 12 жовтня 2020 р.

Нові виборчі порушення:у Чернівецькому коледжі розмістили агітацію кандидатки на посаду міської голови

Порушення
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

У четвер, 8 жовтня, спостерігач ОПОРИ зафіксував розміщення агітаційних матеріалів на користь кандидатки на посаду міської голови Чернівців Галини Жук. Плакати із зображенням кандидатки із зазначеним на них лозунгом “Мером буде жінка” зафіксовані на внутрішній частині вікна кабінету економіки №1 у Чернівецькому коледжі будівництва та архітектури Львівського аграрного університету, що на вулиці Олександра Доброго,4, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Українські науковці дали прогноз, як COVID-19 поводитиметься в сезон грипу

розміщення агітаційних матеріалів на користь кандидатки на посаду міської голови Чернівців Галини Жук, ОПОРА

розміщення агітаційних матеріалів на користь кандидатки на посаду міської голови Чернівців Галини Жук, ОПОРА

За цим фактом, спостерігач  ОПОРИ звернувся до правоохоронних органів. Поліція зареєструвала заяву за номером ЄО-12758. Справа розслідується.

Згідно з частиною 16 статті 57 Виборчого Кодексу забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної власності.

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. У закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які містять: найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зазначена заборона не розповсюджується на офіційне листування, реалізацію освітньої програми закладу освіти та у випадках, передбачених виборчим законодавством.  

Читайте також:На Буковині засудили чоловіка, який вимагав гроші, використовуючи гарячу праску

Минулої доби померли п'ятеро буковинців, які мали двобічні пневмонії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві вибори #кандидатка #ОПОРА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...