• Головна
  • На Буковині з аукціону продали право оренди на земельну ділянку зі ставком
торги
18:09, 15 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині з аукціону продали право оренди на земельну ділянку зі ставком

торги
На Буковині з аукціону продали право оренди на земельну ділянку зі ставком

Земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку державної власності у Глибоцькому районі відбулися 13 жовтня, пише 0372.ua.

Від Чернівецької обласної державної адміністрації у аукціоні взяли участь начальник відділу земельних відносин та юридичного забезпечення управління розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Олександр Церковний. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, ми писали раніше, що Чернівці готуються до проведення місцевих виборів

Зазначається, що на земельних торгах виставлено лот № 55632 – земельна ділянка площею 8,0641 га, кадастровий номер 7321087400:01:001:0455, цільове призначення 10.07 – для рибогосподарських потреб. Ділянка розташована в адміністративних межах Турятської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області (за межами населеного пункту). Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки складає 153 384 грн. 72 коп. Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою разом із водним об’єктом становив 10285 грн. 91 коп.

За результатами торгів, річна орендна плата за вказаний лот становить 14708 грн. 89 коп., що складає 7,8836% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Повідомляється, що орендну плату встановлено терміном на 10 років від моменту укладання відповідного договору.

За результатами проведених аукціонів право оренди на зазначену земельну ділянку було продано суб’єкту господарювання Чернівецької області.

Кошти, отримані від орендної плати за земельну ділянку, будуть спрямовані до бюджету Турятської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області.

Читайте також"Рак вбиває мовчки": чернівецький лікар-онколог розповів про рак грудей та важливість ранньої діагностики хвороби

На Буковині у разі потреби розгорнуть мобільні госпіталі для лікування хворих на коронавірус

#аукціон #земельна ділянка #продаж
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...