• Головна
  • Зеленський лише спитав про вільну економічну зону на Донбасі, а українці вже проголосували
опитування
21:06, 15 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Зеленський лише спитав про вільну економічну зону на Донбасі, а українці вже проголосували

опитування
фото ілюстративне

фото ілюстративне

За резульататами дослідження, проведеного Школою політичної аналітики, 35,8 % українців не підтримують ініціативу щодо створення на Донбасі вільної економічної зони, пише 0372.ua.
На питання, чи підтримують українці створення на Донбасі вільної економічної зони, більшість з тих, хто визначився - відповіли негативно. Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики НаУКМА. 
Згідно результатів дослідження, 35,8% українців загалом не схвалює цю ініціативу. Частково або повністю підтримують таку ідею 22,4% відсотки. Також 41,8% респондентів не дали чіткої відповіді, - йдеться у дописі Школи політичної аналітики у Фейсбук.
Як зазначається, опитування здійснювалося в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Польовий етап тривав з 2 по 16 вересня 2020 року.
Респондентам пропонувалося відповісти на 35 питань на теми реінтеграції Криму та Донбасу, роботи державних органів та місцевих виборів. За результатами дослядження ШПА підготує розширену інформацію, яку планує оприлюднити на своїй сторінці найближчим часом.
#соцопитування #вільна економічна зона #Донбас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...