• Головна
  • “Базисмед Сімейний” - медичні послуги у Чернівцях стають доступнішими
Новини компаній
12:07, 18 листопада 2020 р.
Надійне джерело

“Базисмед Сімейний” - медичні послуги у Чернівцях стають доступнішими

Новини компаній
Базисмед Сімейний

Базисмед Сімейний

В ЖК “Перспектива” на Рівненській 12Б відбулось відкриття нового відділення “Базисмед Сімейний”.

"Базисмед Сімейний” - це амбулаторія, в якій чернівчани зможуть отримати медичну допомогу в комфортних умовах, в зручний для них час та без черг. Відділення розташоване безпосередньо в житловому комплексі, тож відтепер мешканцям ЖК "Перспектива" та прилеглих вулиць не потрібно буде шукати якісні медичні послуги десь далеко. Тут пацієнти отримають можливість укласти договір з сімейним лікарем, отримати необхідні їм медичні послуги та пройти діагностику завдяки сучасному обладнанню.

У відділенні “Базисмед Сімейний” будуть працювати 2 сімейні лікарі зі стажем роботи понад 10 років, педіатр та медсестра. За потреби для пацієнтів будуть проводити консультації і вузькі спеціалісти. Загалом, клініка “Базисмед” планує відкрити до 10 таких філіалів в різних частинах міста, щоб надавати послуги сімейної медицини та багато інших. В цьому центрі будуть проводити консультації та лікування, огляди перед щепленнями, вакцинації, медичні маніпуляції в денному стаціонарі, а також забір аналізів. У відділенні надають якісну та комфортну медичну підтримку для всієї сім'ї, тож якщо Вам потрібно буде прийти на огляд всією сім’єю, в центрі підберуть зручний час, який Вас влаштує.

Сімейний лікар в медичному центрі "Базисмед Сімейний"

Сімейний лікар в медичному центрі "Базисмед Сімейний"

Тепер пацієнтам не потрібно стояти в чергах до сімейного лікаря, їхати в лабораторію чи довго чекати на результати обстеження, клініка “Базисмед Сімейний” пропонує все в одному місці.

Чому потрібно обрати “Базисмед Сімейний”

У відділенні є не тільки досвідчені лікарі, а ще й сучасне медичне обладнання, палата денного стаціонару, де є можливість отримати різноманітні медичні послуги:

  • внутрішньовенне крапельне введення ліків,
  • внутрішньовенні ін’єкції,
  • внутрішньом'язеві ін'єкції,
  • здати аналізи,
  • ЕКГ,
  • вимірювання АТ,
  • вимірювання температури,
  • скласти профілактичну програму оглядів, щоб попередити різні захворювання.

Базисмед Сімейний у Чернівцях

“Базисмед Сімейний” працює за новими принципами сімейної медицини - комфорт, сервіс, якість та відповідальність. Лікарі на зв'язку з пацієнтами 24/7, також лікаря та медсестру також можна викликати додому.

В цьому центрі можна буде отримати якісну сімейну медицину, що відрізняється від державних поліклінік, адже часто люди не задоволені своїми сімейними лікарями або навіть не знають свого лікаря. Одразу після укладання договору, Вам проведуть профілактичний огляд, щоб знати як турбуватись про ваше здоров'я. Лікар має бути уважним до своїх пацієнтів, переживати, чути їх та надавати якісну допомогу!

Щоб дізнатись більше про "Базисмед Сімейний" телефонуйте за номером  095 287 85 35 або заходьте в гості на Рівненську 12б.

Деталі на сайті - https://bazismed.com/family-bazismed.

#Базисмед Сімейний #обрати сімейного лікаря #лікарі у Чернівцях #клініка Базисмед відкриває центр
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...