• Головна
 • Електронні аукціони ProZorro.Продажі у Чернівцях: в чому їх суть та які переваги
Новини компаній
11:09, 10 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Електронні аукціони ProZorro.Продажі у Чернівцях: в чому їх суть та які переваги

Новини компаній
Електронні аукціони ProZorro.Продажі у Чернівцях: в чому їх суть та які переваги

Буковинська Універсальна Біржа- офіційний акредитований майданчик ProZorro.Продажі у Чернівцях та області. Що являють собою електронні аукціони та які у них переваги?

Система публічних електронних закупівель ProZorro.Продажі

Prozorro утворилась під час запровадження реформи державних закупівель, офіційним слоганом якої стало: “Усі бачать все”.

Система електронних закупівель складається з веб–порталу, уповноваженого органу Prozorro та комерційних авторизованих електронних майданчиків.

Робота системи почалась з продажу активів ліквідованих банків. Саме Фонд гарантування вкладів став ініціатором створення такої системи.

ProZorro та ProZorro.Продажі - це прозорість в усьому. Система Прозоро.Продажі контролює все, що держава продає. А система електронних закупівель ProZorro - все, що держава купує.

Мета системи — прозорі державні продажі будь-чого. Чи це якийсь багатомільйонний актив чи контракт сільської ради на продаж старих тракторів, не важливо. Обидві угоди мають відбутися без корупції та прозоро.

Електронні аукціони - Буковинська Універсальна Біржа

Електронні аукціони - Буковинська Універсальна Біржа

Електронні аукціони ProZorro.Продажі: як взяти участь в аукціоні

Варто розуміти, що Прозоро.Продажі у Чернівцях - це не лише про купівлю та продаж, а й про оренду. На електронних аукціонах Буковинської Універсальної Біржі Ви зможете взяти в оренду приміщення, що знаходиться на балансі міста швидко і відкрито.

Також електронні аукціони Прозоро.Продажі надають можливість придбати потрібні товари для підприємства чи навіть власних потреб.

Основні напрямки:

 • Продаж необробленої деревини
 • Банкрутство
 • Мала приватизація
 • Оренда державного та комунального майна
 • Комерційні торги
 • Активи банків-банкрутів
 • Майно державних та комунальних підприємств України
 • Оренда майна
 • Оренда землі
 • Держгеонадра
 • Укрзалізниця
 • Укроборонпром
Буковинська Універсальна Біржа

Буковинська Універсальна Біржа

Брати участь у процедурі закупівель можуть всі юридичні та фізичні особи. Замовники та учасники можуть пройти реєстрацію та взяти участь в аукціоні на одному з майданчиків. У Чернівецькій області таким майданчиком є Буковинська Універсальна Біржа.

Чому варто обрати Буковинську Універсальну Біржу та в чому її перевага

Буковинська Універсальна Біржа має більш ніж 10-річний досвід в організації аукціонів, що дозволить продавцям збільшити коло покупців, а бажаючим придбати активи - зручні умови обслуговування. Ця біржа - єдиний представник Прозоро.Продажі у Чернівецькій області.

Які переваги:

Для продавців: всі проблеми та питання тепер можна вияснити на місці, також не потрібно надсилати документи десь далеко, що в рази пришвидшує купівлю-продаж та оренду

Прозоро Продажі, Буковинська Універсальна Біржа

Прозоро Продажі, Буковинська Універсальна Біржа

Для покупців: супровід та консультаційні послуги від початку та до кінця процесу аукціонів.

Для всіх буковинців: наявність місцевого офіційного оператора Прозорро.Sale, розвиток краю в напрямку законних прозорих процедур реалізації державних активів, збільшення робочих місць.

Скористатися онлайн ресурсом для державних аукціонів можна за посиланням https://sale.bue.com.ua/

#буковинська універсальна біржа #прозоро продажі Чернівці #електронний аукціон #державні закупівлі #продаж та оренда держмайна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...