• Головна
  • Як вигідно і безпечно купити BTC: міні-посібник для новачка
Новини компаній
11:00, 2 листопада 2020 р.

Як вигідно і безпечно купити BTC: міні-посібник для новачка

Новини компаній

У лютому 2020 року біткоін подешевшав на 40%. У березні купити bitcoin можна було по 3,8 тис. Доларів, а потім криптовалюта почала активно зростати в ціні і вже восени сягнула позначки в 10,890 доларів США (при пікових літніх значеннях в 12000). Тому, як купити біткоіни вигідно шукають багато власників криптовалюти.

Питання безпечного зберігання біткоінів сьогодні стоїть дуже гостро, так як багато авторитетних аналітиків прогнозують зростання цієї криптовалюти до 50 000 доларів. Саме такої думки дотримуються експерти з XenaExchange і Three Arrows Capital. Тому давайте спробуємо розібратися, де краще тримати bitcoin.

Як купити BTC за долари або гривні у 2021 році: 3 перевірених методи

Як і в 2020 році, купити / зберігати біткоіни в 2021 можна буде трьома методами:

  • Криптовалютні біржі. Купівля біткоіну на біржі - найнадійніший і вигідний варіант, так як ви маєте змогу у будь-який час ще й заробити на коливаннях курсу. Недолік методу - комісії за введення криптовалюти у біржу (приблизно 3% -5%), тому з маленькими сумами тут робити нічого. Також, перед тим, як купити біткоіни на біржі, потрібно переконатися в її надійності та безпечності: вивчити відгуки користувачів, а краще поспілкуватися з ними, наприклад, на тематичному форумі. Окрім того, скоріш за все доведеться пройти веріфікацію особистості.
  • Сервіси обміну криптовалюти. Використовуючи обмінний сервіс можна продавати / купувати крипту через банківські картки, електронні гаманці, готівку. Комісії обмінників нижче, ніж на біржах і становлять від 0% до 3%. Але і тут потрібно бути уважним - перед тим, як купити біткоіни в обміннику, варто вивчити всі пропозиції ринку, адже курси на різних майданчиках можуть сильно відрізнятися. Оптимальний варіант - користуватися сервісом Cashout.biz, де курс завжди вигідний, а кваліфікований персонал допоможе з купівлею криптовалюти і методом її зберігання.
  • Останній метод - покупка біткоїнів з рук. Мається на увазі обмін криптовалюти на долари, євро, гривні за готівку або шляхом банківського переказу. Безпека таких угод сумнівна.

Ці методи купівлі BTC найпопулярніші і не втратять своєї поширеності в 2021 році. Якому саме методу віддавати перевагу - залежить лише від вас, але як показує практика, найбезпечніше використовувати обмінник біткоіна за готівку або фіатні гроші.

Ризики, пов'язані з купівлею / продажем BTC

Незалежно від того, де ви вирішили придбати біткоїни, така операція пов'язана з певними ризиками. Найбільш небезпечний варіант - придбання криптовалюти з рук. Тут можливі різні варіанти розвитку подій:

  • вас банально "кинуть", не відправивши гроші або криптовалюту, залежно від напрямку обміну;
  • обмін буде проведений за курсом вище, ніж домовилися;
  • ви отримаєте не ті активи, які замовляли;
  • і ще багато небезпечних моментів.

А з огляду на те, що регулювання криптовалюти практично ніяк не здійснюється на законодавчому рівні, повернути свої гроші не вийде навіть при зверненні в поліцію.

Працювати з обмінниками - ось де вигідно та безпечно купувати біткоіни. Але і тут є підводні камені:

  • По-перше, так само, як і в попередньому варіанті, є ризик обміняти кошти за завищеним курсом або взагалі їх не отримати через збій. Тому потрібно звертатися тільки в перевірені часом обмінники.
  • По-друге, потрібно бути гранично уважним при заповненні даних для обміну. Можна допустити помилку, вказавши не ті реквізити криптокошелька або банківської карти. В такому випадку не виключена втрата грошей або крипто активів.
Оголошення
live comments feed...