• Головна
  • Як правильно вибрати козловий кран
Новини компаній
18:27, 29 жовтня 2020 р.

Як правильно вибрати козловий кран

Новини компаній

 Козлові крани відносяться до групи кранового вантажопідйомного обладнання мостового типу, при цьому їх принципова відмінність від класичних мостових кранів полягає в тому, що їх міст спирається на крановий шлях (рейки) за допомогою стійок, внизу яких є колеса. Така конструкція зовні нагадує будівельні козли, чим і обумовлена така назва - козловий кранhttps://kzpto.com.ua/uk/kozlovi-krani/

Козловий кран

Козловий кран

Варто відзначити, що козлові крани найчастіше використовуються на відкритому повітрі для обслуговування великих виробничих чи складських майданчиків, хоча, звичайно, встановлюють їх іноді і в закритих приміщеннях, де використання традиційних підвісних або опорних мостових кранів чомусь неможливо. Переважне використання на відкритих майданчиках пов'язано з конструктивною особливістю - адже колеса козлового крана переміщаються по рейках, що прокладаються по забетонованої поверхні.

Варто уточнити, що наявність рейок не обов'язково для легких козлових кранів (https://kzpto.com.ua/uk/legki-kozlovi-krani/), розрахованих на роботу з вантажами до 16 тонн і здатних переміщатися по всій території підприємства – скрізь, де є рівна тверда поверхня. Ще один варіант - напівкозловий кран, один кінець моста котрого спирається на опору з одним або двома колесами внизу, переміщається по рейці, прокладеній внизу, а другий кінець моста обладнаний ходовим візком і переміщається по підкрановому шляху, прикріпленому до верхньої частини стіни будівлі або іншої капітальної конструкції (аналогічно як у класичного підвісного мостового крана).

Напівкозловий кран

Як і будь-які інші крани мостового типу, козлові крани можуть бути ручними й електричними (тобто приводитися до дії за допомогою механічних приводів або електромоторів), комплектуватися різними вантажопідйомними механізмами (ручними або електричними талями), а також необхідними додатковими засобами безпеки (обмежувачами вантажопідйомності, кінцевими вимикачами пересування тощо).

Таким чином, завдяки різноманітності можливих конструкцій і способам виготовлення, козлові крани можна використовувати практично у всіх технологічних процесах, при будь-яких погодних умовах. На сьогоднішній день їх широко використовують на промислових підприємствах, транспортних вузлах, великих будівельних майданчиках. Правильний вибір козлового крана дозволяє забезпечувати швидке й ефективне завантаження та розвантаження транспортних засобів, а також переміщення продукції, заготовок і сировини.

На Київському заводі підйомно-транспортного обладнання виготовляють під замовлення козлові крани з різними параметрами та комплектацією, повністю адаптованими до потреб технологічних процесів, що виконуються на підприємстві замовника. Конструктори КЗПТО проектують козлові крани після попереднього огляду на місці їх майбутньої експлуатації та з урахуванням усіх вимог замовника.

Кран козловий з кабіною

Переваги козлових кранів КЗПТО:

  • комплектація основними компонентами, виготовлених провідними європейськими компаніями;
  • підвищена надійність і довговічність;
  • простота монтажу та демонтажу - при необхідності кран можна легко розібрати, перевезти і змонтувати на новому місці;
  • зручність обслуговування;
  • низькі експлуатаційні витрати;
  • однакові показники вантажопідйомності протягом усієї довжини прогону;
  • компактні габарити;
  • тривалий гарантійний термін;
  • можливість післягарантійного сервісного обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Детальніше про особливості сучасних козлових кранів можна почитати на сайті КЗПТО - https://kzpto.com.ua

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...