• Головна
  • Краса, що захоплює подих: визначили найкращі фото 2020 року з повітря
мистецтво
11:04, 1 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Краса, що захоплює подих: визначили найкращі фото 2020 року з повітря

мистецтво
Краса, що захоплює подих: визначили найкращі фото 2020 року з повітря
У Франції завершився щорічний фотоконкурс, на якому презентували світ із висоти пташиного польоту, пише 0372.ua.
Щорічний конкурс фотографій Aerial Photography Awards 2020, на якому представляють знімки з повітря, завершився у Франції. Про це йдеться на офіційній Фейсбук-сторінці Верховної ради України.
Зазначається, що у конкурсі взяли участь фотографи із 65 країн. Вони представили журі свої роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаків.
На конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаківНа конкурсі були представлені роботи, зроблені за допомогою дронів, вертольотів, повітряних зміїв і куль або літаків
Головний приз дістався бельгійцю Себастьяну Надю, який оголошений аерофотографом 2020 року. Також повідомляється, що призи присудили 106 фотографіям у 23 різних категоріях, таких як «Lockdown», «Водні Пейзажі», «Повсякденне життя», «Конструкції», «Жива природа», «Пейзаж», «Занедбані місця», «Подорожі», «Цифрове розширення», «Шаблони», «Архітектура», «Міський пейзаж».
#фотоконкурс #аерозйомка #переможець
Оголошення
live comments feed...