• Головна
  • COVID-19 і грип: чи можливо самостійно відрізнити ці хвороби?
Здоров`я
09:57, 2 листопада 2020 р.
Надійне джерело

COVID-19 і грип: чи можливо самостійно відрізнити ці хвороби?

Здоров`я
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Як відомо, осінь - це сезон різноманітних простуд.  І вже зараз можна сказати, що він буде різнитися від того, який був  минулої осені.  До того ж симпоми коронавірусу та грипу дуже схожі і відрізнити їх самостійно важко.  Але не все так сумно, адже існує все таки декілька відмінностей. Про це пише  0372.ua  з посиланням на Українську правду.

Нагадуємо, раніше ми писали: КП "Чернівціводоканал" повідомляє жителів міста про проведення ремонтних робіт

COVID-19 і грип: чи можливо самостійно відрізнити ці хвороби?, фото-1

Перша відмінність:

Люди, які хворіють на грип, почуваються найбільш хворими впродовж першого тижня хвороби. 

З COVID-19 люди можуть почуватись гірше протягом другого-третього тижня, і також можуть хворіти протягом тривалого періоду.

Друга відмінність:

Люди, у яких коронавірус,  частіше втрачають  смак або запах. Проте це не найпоширеніший симптом, тому це не надійний спосіб відрізнити віруси.

Існує така ймовірність  захворіти двома вірусами одночасно, зауважує доктор Даніель Соломон, експерт з інфекційних хвороб у Бригамській та Жіночій лікарні та Гарвардській медичній школі в Бостоні.

Утім, висновки дослідників Університету Південної Кароліни опубліковані нещодавно говорять про те, що вже при перших симптомах видно, чи це COVID-19, грип чи застуда та вчасно почати лікування.

На основі отриманих даних, вони склали ймовірну послідовність  появи симптомів коронавірусу та порівняли їх з грипом, застудою та алергією. 

COVID-19 і грип: чи можливо самостійно відрізнити ці хвороби?, фото-2

"Послідовність появи симптомів має значення.  Знаючи, що кожна хвороба прогресує по-різному, лікарі можуть швидше визначити чи пацієнт захворів на COVID-19, чи інше захворювання.  Це може допомогти їм ухвалювати кращі рішення щодо курсу лікування цього пацієнта",  зауважив  керівник дослідження Джозеф Ларсен з Університету Південної Кароліни.

Тому разі виявлення перших симптомів захворювання, неоюхідно терміново звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Читайте також:2 листопада - свято сьогодні: народні традиції та звичаї дня буковинцям

У Івано-Франківську чоловік стріляв по перехожих - багато поранених

#коронавірус #грип #симптоми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...