Новини компаній
21:04, 4 листопада 2020 р.

Кабельні муфти

Новини компаній

Приствореннірізнихсиловихелектричнихмереж та дляпідключеннядонихнеобхідногоустаткуваннявякостіелектротехнічноїарматуривикористовуютьспеціальнікабельнімуфти. Цейвидкабельногокріпленняєкомплектомдеталей та матеріалів, задопомогоюякихвиконуєтьсяз'єднання,розгалуженняабокінцювання електричнихпровідників. Причомукабельнімуфтизабезпечуютьнелишеякіснестикуваннясиловихкабелів, але й надійнугерметизацію, та додатковуізоляціюстикувальному роз'єму. На сайті компаніїUKRPROFIT https://ukrprofit.com.ua/ru/ ви можете придбати якісні кабельні муфти та комплектуючи до них.
Комплектністькожноїокремоїмуфтизалежитьвідтакихелектричнихпараметрів, якчастота, напруга, видізоляційногопокриття, атакожбезпосередньовідконструкціїсиловогокабелю.

Класифікаціякабельнихмуфт

Сучасний ринок електротехнічних товарів надає величезний вибір різних видів муфт вітчизняного та закордонного виробництва. Потрібно зазначити, що видів кабельних муфт досить багато, і класифікація їх досить складна. Проте, зазвичай при виборі муфти керуються наступними параметрами:
- конструкція (вид матеріалу та конструктивні особливості);
- призначення кабельної муфти, залежне від виду з'єднання;
- умови експлуатації (зовнішнє або внутрішнє прокладення);
- значення номінальної робочої напруги;
- габарити (нормальна або малогабаритна);
- форма (V- образна, Т-подібна, Х-образна);
- вид та типорозмір кабелю (кількість жил, діаметр перерізу).

Що стосується конструкції, то кабельні муфти можуть виготовлятися з різних матеріалів.
У зв'язку з цим розрізняють:
- свинцеві;
- епоксидні;
- чавунні;
- термоусадочні;
- пластмасові;
- заливні;
- натяжні;
- муфти холодної усадки.

Кабельні муфти термоусадочні

Нині є видом кабельного кріплення якому віддається перевага, завдяки своїй нешкідливості, надійності в експлуатації та легкості монтажу. Крім того, термоусадочна кабельна муфта одного розміру через свою здатність усадки при нагріванні може застосовуватися для декількох близьких по діаметру перерізу струмопровідних жил, незалежно від виду кабелю.
Окрім ізол
яційних властивостей та герметизації, кабельна термоусадочна муфта ще й стабілізує значення напруженості електричного поля.
З появою цього виду електротехнічної арматури з високотехнологічного полімеру, що забезпечує виробу такі експлуатаційні характеристики, як довговічність, безпеку, еластичність та надійність, кабельні муфти з інших матеріалів були визнані застарілими й поступово вилучаються з виробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...