• Головна
  • У МОЗ хочуть заборонити масові заходи та роботу розважальних зон у ТРЦ
карантинні обмеження
11:20, 5 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У МОЗ хочуть заборонити масові заходи та роботу розважальних зон у ТРЦ

карантинні обмеження
У МОЗ хочуть заборонити масові заходи та роботу розважальних зон у ТРЦ
Міністерство охорони здоров'я планує ввести додаткові карантинні обмеження, пише 0372.ua.
Як передає Укрінформ, про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Як зауважив Ляшко, Міністерство охорони здоров'я запропонує уряду встановити додаткові карантинні обмеження на території України.
Вони стосуватимуться обмеження діяльності зон харчування, дитячих кімнат та розважальних зон у торгово-розважальних центрах. Ми хочемо, щоб в ТРЦ працювали тільки магазини, щоб люди могли купити необхідні їм речі, і це не впливало на економіку. Також хочемо просити уряд заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм, прописаних у постанові Кабміну. Це дозволить органам контролю застосовувати заходи впливу і карати саме тих, хто порушує протиепідемічні норми, - сказав Ляшко.

Також, за його словами, планується в постанову про карантинні обмеження внести рекомендацію суб'єктам господарювання впровадити окремий час для обслуговування людей старших за 65 років.

Це буде рекомендація, ми просимо цей час зробити з 10 до 12 години. Впровадження такої години обслуговування людей похилого віку не забороняє їм відвідувати магазини в інший час, але воно повинно спонукати людей до 60 років не відвідувати магазини в цей період, - сказав Ляшко.

Зауважується, що необхідність такого кроку він пояснив тим, що 87% летальних випадків внаслідок коронавірусу реєструються саме у віковій групі старше 60 років.

Читайте такожУряд готується значно посилити карантин з понеділка

Коронавірусний локдаун близько: в Україні зафіксовано майже десять тисяч нових випадків COVID-19

#карантирнні обмеження #МОЗ #Ляшко #постанова
Оголошення
live comments feed...