• Головна
  • У Чернівецькій міській ТВК призначено нового голову
місцеві вибори
11:40, 7 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій міській ТВК призначено нового голову

місцеві вибори
У Чернівецькій міській ТВК призначено нового голову

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження голови Чернівецької міської територіальної виборчої комісії та двох членів ТВК, пише 0372.ua.

Відповідне рішення оприлюднене на сайті ЦВК, передає molbuk.ua. Згідно з документом, у ТВК достроково припинено повноваження голови комісії Анжели Саінчук.

Нагадаємо, ми писали раніше, що Проблеми з кворумом та позовні заяви: Чернівецька міська ТВК продовжує перерахунок голосів

Зазначається, що причина такого рішення – внесення подання про заміну члена виборчої комісії партією "Батьківщина", за поданням якої було включено її кандидатуру до складу комісії.

Як зазначається у документі ЦВК, новим головою Чернівецької міської ТВК став Сергій Ключук, 1962 року народження, від політичної партії "Батьківщина".

Окрім того, зі складу ТВК достроково виключили двох членкинь – Наталію Данькову та Аліну Круглецьку (обидві – від "Партії чернівчан"). Замість них членами ТВК стали Іван Мітрік (від "Партії чернівчан") та Сергій Чорний (від партії "Пропозиція").

Як відомо, Чернівецька міська ТВК майже два тижні не може затвердити остаточні результати місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня 2020 року. Комісія прийняла рішення про перерахунок голосів на 21 виборчій дільниці. Наразі ТВК проводить підрахунок на 11-тій за ліком дільниці.

Читайте такожГромади та райони Буковини можна побачити на новій інтерактивній мапі

В Україні пропонують запровадити жорсткий карантин вихідного дня - Степанов

#голова ТВК #заміни #ЦВК
Оголошення
live comments feed...