• Головна
  • Коли Чернівці "вражають": з міської ТВК бюлетені везуть до суду (ВІДЕО)
місцеві вибори
18:34, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Коли Чернівці "вражають": з міської ТВК бюлетені везуть до суду (ВІДЕО)

місцеві вибори
Коли Чернівці "вражають": з міської ТВК бюлетені везуть до суду (ВІДЕО)
Сьогодні, 8 листопада, Чернівецька міська територіальна виборча комісія підтримала заяву "Партії чернівчан" про передачу виборчої документації дільниці з села Чорнівка до суду, пише 0372.ua.
Зараз, ймовірно, вперше в Україні бюлетені та протоколи везтимуть із ТВК до суду. Про це громадська мережа "ОПОРА" повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.
Зауважується, зокрема, що мова йде про виборчу документацію дільниці №730274, що розташована в с. Чорнівка та на якій більшість бюлетенів були визнані недійсними. Супроводжувати виборчу документацію до суду будуть троє членів ТВК.
Також повідомляється, що два дні після крайнього терміну для оголошення результатів виборів, Чернівецька міська ТВК проголосувала за перерахунок ще близько 40 дільниць (окрім них на перерахунку залишаються ще 11 дільниць). Із відповідною заявою до ТВК звернувся Олександр Маркідонов - уповноважена особа "Партія чернівчан". 8 із 11 присутніх членів ТВК проголосували "ЗА".
В ОПОРІ також зазначають, що одна із цих 40 дільниць (№730487) вже перерахована, одна (№730471) знаходиться зараз в процесі перерахунку, одна (№730486) очікує на перерахунок за рішенням комісії, яке було прийняте раніше. Протоколи від інших дільниць Чернівецька міська ТВК успішно прийняла раніше.
#Чернівці #міська ТВК #суд #бюлетені #перерахунок
Оголошення
live comments feed...