• Головна
  • Перевезення негабаритних вантажів
Новини компаній
16:22, 10 листопада 2020 р.

Перевезення негабаритних вантажів

Новини компаній

Потрібно перевезти вантаж, що значно вирізняється вагою та розмірами від звичайного? Без допомоги спеціалістів, що займаються організацією перевезень негабаритного вантажу не обійтись. Адже це справа зовсім не рутинна, пов'язана зі значними труднощами та має виконуватися згідно з чіткими правилами безпеки. Контакти компанії, що пропонує послуги з негабаритного перевезення можна знайти на beneris.com.ua/gruzoperevozki.html.

Транспортування негабаритного вантажу повинно відбуватися з дотриманням усіх, достатньо жорстких, вимог. По-перше, вони стосуються транспортних засобів, що використовуються для перевезення такого типу вантажів. По-друге, водії повинні знати та дотримуватися усіх правил, що стосуються навантаження та безпеки вантажів.

Ось тому транспортування негабаритного вантажу мають виконувати кваліфіковані та досвідчені автоперевізники.

Що таке негабаритний вантаж

Негабаритним частіше вважають вантаж, який для транспортування потрібно встановлювати на спеціальний транспортний засіб. Такий вантаж може перевищувати допустимі нормативи хоча б по одному показнику.

Найчастіше такі перевезення потрібні для транспортування трубопроводів та деталей до них, обладнання для промисловості та сільськогосподарських робіт, різноманітних залізобетонних конструкцій, резервуарів для підприємств, а також великих будівельних елементів та готових будівель.

Негабаритні вантажі діляться на такі категорії:

  • великогабаритні — перевищення хоча б по одному з показників: довжина-ширина- висота;
  • довгомірні — перевищення розмірів заднього борту транспортного засобу більше ніж на 2 метри;
  • великовагові — перевищення дозволенної максимальної ваги.

Компанія Бенеріс має багаторічний досвід з перевезень негабаритних вантажів. Скориставшись послугами цієї компанії можна отримати ряд переваг, таких як:

  • економія коштів та часу. Консультанти компанії розроблять найоптимальніший маршрут, що дозволить значно заощадити на паливних витратах;
  • дотримання усіх правил безпеки та правопорядку. Усі співробітники компанії дотримуються чинних норм та правил безпеки. Перевезення негабаритних вантажів відбувається з урахуванням норм, що затверджені Національною поліцією України;
  • великий парк автотранспорту. Спеціалісти компанії підберуть автотранспорт, що якнайкраще підійде для транспортування вантажу;
  • індивідуальний підхід. Кожен клієнт отримує найбільш вигідні умови співпраці;
  • повний комплекс послуг. Компанія пропонує своїм замовникам супровід, страхування, допомога в отриманні усіх дозволів та погоджень.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...