• Головна
  • У Чернівцях відбувся мітинг під гаслом: "Ця ТВК «зламалася» - формуйте нову!"
Мітинг
19:45, 10 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях відбувся мітинг під гаслом: "Ця ТВК «зламалася» - формуйте нову!"

Мітинг
Мітинг під стінами Чернівецької ОДА. Фото: Єдина Альтернатива

Мітинг під стінами Чернівецької ОДА. Фото: Єдина Альтернатива

Сьогодні, 10 листопада, 0  12:00  під стінами Чернівецької ОДА відбувся мітинг команди "Єдина Альтернатива". Метою було припинити бездіяльність Чернівецької ТВК і замінити її, щоб нарешті голоси виборців були порахованими, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Заява від " Єдиної Альтернативи: Чернівецька ТВК "зламалася" - формуйте нову!

Мітинг "Єдиної Альтернативи" під стінами Чернівецької ОДАМітинг "Єдиної Альтернативи" під стінами Чернівецької ОДАМітинг "Єдиної Альтернативи" під стінами Чернівецької ОДА

Учора політична партія «Єдина Альтернатива» подала заяву до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з вимогою сформувати новий дієвий склад ТВК.

Під час мітингу члени команди «Єдина Альтернатива» пояснили свою позицію довкола безладу, яке вже впродовж більш, ніж двох тижнів відбувається у міській ТВК.

Зокрема, кандидат до Чернівецької міської ради від партії «Єдина Альтернатива» Павло Катеринчук стверджує:

«Ще кілька місяців ніхто не вірив, що політична сила «Єдина Альтернатива» має шанс пройти до Чернівецької міської ради. На нас дивилися, як на утворення, яке не матиме життя та перспектив, проте, як виявилося через кілька місяців після першого туру, ми вийшли переможцями. Все, що зараз відбувається в ТВК, не можна ніяк інакше описати, як саботаж та зрив підрахунку голосування з ініціативи тих, хто 10 років доводив місто до занепаду і програв вибори команді небайдужих чернівчан, які взяли на себе відповідальність за наведення  ладу в місті. Власне, місцева ТВК працює саме так, як працювала останні 10 років наша міська влада. Тому, ми вимагаємо чесного та вчасного підрахунку і встановлення результатів виборів. Ми хочемо, щоб наш голос був захищеним та відстоюємо інтереси мешканців Чернівців для наведення ладу в місті».

У свою чергу адвокат Валентина Софяк обурена тим фактом, що:

«Сьогодні 16 день триває процес підрахунку голосів, а результатів ще немає. Практично вся Україна оголосила результати місцевих виборів, а Чернівці ще ні. Що робиться на ТВК, я впевнена, ви всі бачили. Невчасно збирається кворум, а якщо він є, починають виходити члени ТВК, щоб не було можливості проголосувати за те чи інше рішення. Перерва між підрахунком голосів триває від 7 до 12 годин. Власне, тому весь процес і затягується. Тому, ми звернулися до ЦВК і сподіваємося, що громадянський контроль та контроль з боку центральної виборчої комісії дасть можливість встановити результати».

У результаті поданої заяви до ЦВК щодо бездіяльності міської ТВК в Чернівці прибули представники Центральної виборчої комісії з метою наведення ладу в роботі міської комісії. Наразі вониз’ясовують причини затягування підрахунку голосів.

Голова політичної партії «Єдина Альтернатива» Володимир Мороз стверджує, що цей процес затягування підрахунку голосів є свідченням схем та зв’язків окремих політичних еліт, через які місто досі страждає і не розвивається. Тому голова партії запевняє: «Наша команда разом з чернівчанами має взяти на себе відповідальність і навести лад спочатку в ТВК, а далі – у Чернівцях».

Після мітингу політична партія «Єдина Альтернатива» подала чергову заяву до ЦВК з вимогою скасувати недільне рішення Чернівецької міської ТВК про перерахунок результатів волевиявлення по 40 дільницях виборчої комісії. Сьогодні 0 18.00 ЦВК має розглядати цю заяву. Якщо рішення про перерахунок буде скасовано Центральною виборчою комісією, то чинному складу Чернівецької міської ТВК залишиться перерахувати результати голосування лише по 8 дільницях.

Читайте також:До Чернівців прибули представники ЦВК контролювати перерахунок голосів

У секретаря Чернівецької ТВК підтвердили коронавірус

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єдина Альтернатива #мітинг #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...