• Головна
  • У Чернівецькій області будуватимуть нові базові станції 4G
Швидкісний інтернет
10:51, 11 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій області будуватимуть нові базові станції 4G

Швидкісний інтернет
У Чернівецькій області будуватимуть нові базові станції 4G

До 2022 року 90% населених пунктів України мають бути забезпечені якісним швидкісним інтернетом. Це - пріоритет держави, над реалізацією якого мають працювати усі регіони, про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. На Буковині проведенням швидкісного Інтернету займаються мобільні оператори Vodafone Ukraine та «Київстар», пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: "Епідемія" у міській раді: похворіли чиновники Чернівців

Ми налагоджуємо співпрацю адміністрації та органів місцевого самоврядування з операторами мобільного зв'язку. Разом сприятимемо швидкому розширенню покриття 4G в Чернівецькій області, – зазначив заступник голови Чернівецької ОДА з питань цифрової трансформації Роман Скигар.

У 2020 році в Чернівецькій області переобладнали й запустили 46 базових станцій. В 2021 плануємо будівництво нових. Проблем із впровадженням швидкісного Інтернету, які неможливо вирішити, на Буковині немає. Складно працювати у гірських районах, адже там специфічні умови. Загалом же у процесі роботи нам доводиться залагоджувати питання землевідведення, до того ж, зважаючи на карантинні обмеження, багато часу ми витрачаємо на погодження технічних аспектів, – додає керівник технічного центру «Vodafone» у Чернівцях Борис Вакарчук.

Крім того, компанія «Київстар» також продовжує розвивати швидкісний Інтернет на Буковині. Так у серпні 4G з'явився ще у 24 віддалених пунктах в Глибоцькому, Сторожинецькому, Кельменецькому, Кіцманському, Новоселицькому та інших районах області. Роботи у цих напрямках тривають.

Читайте також:COVID-19 в Чернівцях та області: кількість нових хворих цього дня

Стабільно більше десяти тисяч хворих щодня: статистика коронавірусу в Україн

#станція #4G #якісний інтернет
Оголошення
live comments feed...